Freeride.cz

Hlavní sekce

Burton Špindl Spring Sessions 2009

Burton Špindl Spring Sessions 2009

Datum: od 2. 4. 2009 do 5. 4. 2009
Lokalita: Česká republika, Královehradecký kraj
Adresa: Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
Druh akce: Ostatní akce

Výrazným fixem si v kalendáři označte 2.- 5. duben 2009. V tomto termínu se uskuteční již třetí ročník barevně zábavné a tento rok hlavně tématicky pouťové akce Burton Špindl Spring Sessions. Jako každoročně se můžete těšit na horskou dráhu plnou ještě větších, ještě zábavnějších a ještě atraktivnějších překážek než kdy jindy. Kolotoč večírků ještě větších a divočejších pro vás pro všechny. Maringotku plnou cen, které si svým uměním vystřelí jak jezdci tak i média a veřejnost. Těšit se můžete možná i na stánek s cukrovou vatou.

BURTON ŠPINDL SPRING SESSIONS je akce organizovaná na závěr sezóny ve Špindlerově Mlýně, ve Svatém Petru. V prvním dubnovém týdnu bude místní snowpark kompletně přestaven a radikálně zvětšen a do Špindlu dorazí více než 150 pozvaných jezdců a zástupců médií.

Celkem 4 dny v termínu 2.4. - 5.4. bude každý den celý, rozšířený snowpark čerstvě upravený, ve 100% stavu a otevřený zdarma pro všechny, nejen pro pozvané. Každý tak bude mít možnost zajezdit si s těmi nejlepšími na těch největších a speciálních překážkách. Standartně se všichni můžou těšit na rampu, velký corner, big kickers, různé menší zábavné překážky a několik novinek. Pro veřejnost, holky a juniory bude v letošním roce jako bonus připraven navíc easypark na Hromovce, který také projde úpravou a už při příjezdu ze Svatého Petra bude i na modré sjezdovce připraveno několik menších hitů.

Každý den bude party, v pátek 3.4. přímo na svahu nad rampou ve Svatém Petru, ve čtvrtek 2.4. a v sobotu 4.4. hned pod sjezdovkou v prostorách Erpetu a Audi Baru. Music by DJ Robot bude hrát po celou dobu akce, v sobotu na závěrečné Jägermeister party roztočí desky navíc DJ Jorgos a DJ Mike Trafik.

Celá akce, letos nově tématicky laděná, bude pouťově hodně barevná, a tak čekejte balónky, cukrovou vatu, kolo štěstí a další. I přesto, že tato akce není závod, ale společné ježdění a shooting, budou vyhodnoceni 3 nejlepší jezdci, nejlepší holka, junior do 15 let a nejlepší freeskier. Kromě hlavního hodnocení pro ty nejlepší proběhne ještě několik dalších sessions a soutěží ať už před akcí, během akce i po jejím skončení, pro pozvané jezdce, média a veřejnost na místě i doma u počítačů.

Minulý ročník byl ohodnocen titulem Akce Roku 2008 v anketě Board Awards, což je pro organizátory závazek, aby letošní akce byla ještě lepší než minulé ročníky.

Bližší informace najdete včas tady na www.freeride.cz a na www.spindl-spring-sessions.cz.

Související akce:

Burton Špindl Spring Sessions 2011

Burton Špindl Spring Sessions 2011

Zakončení snowboardové sezóny v Čechách to je BURTON ŠPINDL SPRING SESSIONS, čtyřdenní akce, která se již tradičně koná v největším českém středisku ve Skiareálu Špindlerův Mlýn, v letošním roce od 31. března do 4. dubna.

Související články:

Best Event Photo Contest při Burton ŠSS - hlasujte pro nejlepší fotku!

Best Event Photo Contest při Burton ŠSS - hlasujte pro nejlepší fotku!

V rámci Burton Špindl Spring Sessions byla vyhlášena soutěž pro všechny zúčastněné pro fotografy, každý nám zaslal po jedné fotce a vy je teď můžete hodnotit a zároveň vyhrát jeden ze tří dárkových balíčků cen!

Burton ŠSS – výsledky soutěže Best Event Photo

Burton ŠSS – výsledky soutěže Best Event Photo

V rámci akce Burton Špindl Spring Sessions 2009 proběhla i soutěž o nejlepší “profi” fotku. Každý z akreditovaných fotografů mohl zaslat nejlepší kousek ze svého repertoáru a vyhrát tak tiskárnu HP, vy jako hlasující jste taky nezůstali na ocet…