Freeride.cz

Hlavní sekce

One Day In Vítkovice

One Day In Vítkovice

Datum: 2. 2. 2013
Lokalita: Česká republika, Krkonoše
Adresa: Freestyle Area Vítkovice Krkonoše
Druh akce: Ostatní akce

Po loňském prvním ročníku naší freeride.cz/ski tour s názvem One Day In jsme tu letos zpět se sérií jednodenních akcí v 5-ti snowparcích v České republice plné focení, točení, rozdávání cen a především testování zdarma produktů našich partnerů!

Těšit se můžete vždy na perfektně připravený snowpark, kde budou kroužit naši členové z redakce, kteří budou po celý den mapovat dění v parku pomocí svých foťáků a kamer, abychom pořízený matroš mohli prezentovat u nás na webu. Zároveň po snowparku bude jezdit náš redaktor, pravděpodobně všem dobře znamý skier a party boy Martin Vránek, který bude mít na starost koučink pro začátečníky a zároveň bude odměňovat ty nejlepší triky v parku věcnými cenami od našich partnerů. Nejedná se o žádný závod ani omezení, nebudeme vás do ničeho nutit, chceme pouze se všemi dobře zajezdit, pokecat a užít si společně bezva den na kopci.

Pod snowparkem bude i stanové městečko se stánky našich partnerů. Těšit se můžete na testovačku lyží zadarmo a spoustu rad okolo lyží, jak se o ně starat a podobně. Chybět samozřejmě nebudou ani naše stickery a hudební aparatura.
Hlašte se na facebooku!