Freeride.cz

Hlavní sekce

Shred Day Out 2009

Shred Day Out 2009

Datum: 28. 3. 2009
Lokalita: Česká republika, Liberecký kraj
Adresa: Snowpark Severák, Jizerské hory
Druh akce: Mejdan

SHRED DAY OUT značí den plný ježdění dle libosti, pařbu či flink na sluníčku. Je jedno jestli jsi snowboarďák nebo freeskier...

Pro ridery vyždímáme maximum ze sněhových zásob, abychom připravili co nejlepší JIB park. V něm bude čekat 14 libově připravených překážek. Dále se můžeš těšit na vodní bazén pro přejíždění a plno dalších netradičně postavených překážek pro advanced i začátečníky. Aby nechyběla motivace pro fotoaparáty, budou během dne probíhat contesty na překážkách včetně známého contestu v přejíždění bazénu - to vše samozřejmě o věcné ceny.

Během dne se budou hodnotit (mimo celkové vyhrocenosti ježdění a kumštu) i pády a dále nejujetější riders úbor. Můžete zapojit fantazii a vybrat vhodný módní obleček, jak pro váš sportovní výkon, tak na následnou party. Akce je zdarma pro všechny a ty co si chtej zajezdit na vleku to přijde na celý den na 100 Kč.

Pro lepší požitek - ať už z jízdy nebo z relaxu na sluníčku, bude hrát po celý den výběr z libereckých DJs. Hlad umlčí občerstvení v podobě vybraných lahůdek studené i teplé kuchyně. Žízeň pomůže uhasit pívo, svařáček či nealko pro mladé vojáky. To všechno zdarma pro všechny riders & friends do „vyluxování“ všech zásob. Nechybět bude ani Redbull bar s míchanými drinky.

Po ježdění proběhne vyhlášení a předání cen. Místo klasické afterparty bude následovat nejlepší způsob jak zakončit zimní sezonu – klasická tyrolská dupací APRESKI – disko Dj Otzi styl. Pro pořádné dupací tanyny tanyny bude na svahu urolbován improvizovaný taneční parket. Doufejme jen, že zavelí počasí a sobotní akci si užijeme ve stylu LUXUS.

Za tuto akci musíme poděkovat distribuci značky SHRED z firmy ROVER s.r.o. (www.shred.cz) a za hodnotné věcné ceny Envy (www.envy-sport.com), Ollie shopu v Jablonci (www.ollieboardshop.cz), pivovaru Konrád (www.hols.cz) a Redbullu.

Kontaktní email pro zájemce o ubytování: paja@impsquad.cz.