Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Třináctiletej Axl Bonenberger a jeho season edit

Dneska jukneme na jeden americkej talent z Breckenridge. Jmenuje se Axl Bonenberger a je mu třináct let. V parku už mu ale nedělá problém vyšvihnout dabla jak starej mazák. Jako důkaž je tady jeho season edit.

Axl Bonenberger season edit:

22. 6. 2018 v 15.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Kuura Koivisto season edit

Fiňák Kuura Koivisto, kterej letos v prosinci oslaví osmnáctý narozky se s tím moc nemaže! Ve svým season editu totiž naloží jak pán. Do dvou minut narval to nejlepší, co natočil v parkách v resortech Ruka, Levi a v Absolut Parku a my mu to žereme…

Kuura Koivisto season edit:

21. 6. 2018 v 19.45, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Keystone a Breck s Nahuelem Medranem

Vrátíme se do zimních časů v americkém Coloradu konkrétně v populárních parcích v Keystonu a Breckenridge. Vezme nás sem Nahuel Medrano ve svým novým editu. Mimochodem tenhle cápek je Argentinec a s těma se tady tak často nepotkáme…

Colorado s Nahuelem Medranem:

21. 6. 2018 v 16.30, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Gilles Tinguely season mixtape

Kdo má rád shreďáky, kteří se ohánějí hlavně různýma buttříkama a podobnýma srandama, tak tomu určitě sedne sezónní mixtape Švýcara Gillese Tinguelyho, kterej do čtyř minut poskládal svoje top věci z loňský sezóny.

Gilles Tinguely season mixtape:

21. 6. 2018 v 12.30, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Snowpark v hale Snow Dome Bispingen hlásí otevřeno

Bejt freeskierem v Čechách v těchto dnech není žádnej med. Korát tak horko jak v assu a sníh daleko. Od loňskýho roku, kdy skončil i populární park na ledovci Dachstein je to ještě horší. Máme tu ale jednu veselejší zprávu. Již od minulýho týdne funguje snowpark v německé hale Snow Dome Bispingen! Tu najdete na severu našich německých sousedů nějakých necelých šest set kilometrů od naší matky stověžatý. Na místě se momentálně nachází více jak dvacet překážek a otevřeno je denně. Za jeden den srandy dáte 37 EUR, ale lze pořídit i výhodnější permice na tří mesíce třeba. Vše v provozu až do konce prázdnin (srpna). To už za nějakou tuz návětěvu určitě stojí...

Více na najdete na ofiko webu a Facebooku haly Snow Dome.

20. 6. 2018 v 16.15, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Bráchové Wellsovi a spol pojezdili v Mammothu

Novozélandská freeski famílie Welssových o sobě dává vědět editem z jarního Mammothu v americký Kalifornii. V hlavní roli se předvedou bráchové Jossi, Jackson a Beau-James, kteří pojezdili s tlupou kámošů, kteří holdují snowboardingu. Těšit se můžeme hned na víc jak dvanáct minut srandy…

Bráchové Wellsovi a spol v Mammothu:

20. 6. 2018 v 11.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Minutka v Absolut Parku s Phile Horneggerem

Na minutku zavítáme do oblíbenýho Absolut Parku v rakouském Flachauwinklu. Do šedesáti vteřin totiž vměstnal svoje nejlepší záběry domácí rider Phil Hornegger a my se teď na ně jukneme.

Minutka v Absolut Parku s Phile Horneggerem:

19. 6. 2018 v 15.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: „Into The Storm“ video od All Us In Winterland

Novozélandská partička All Us In Winterland má venku nový video „Into The Storm“, ve kterým zavítáme za prašanem do americkýho Wyomingu zejména do známý resortu Jackson Hole. Mezi jezdci se objeví jména jako Cam McDermid,Tom Brownlee, Fraser McDougall, Caitlin Mitchell, Rupert Paterson a boarďák Mike Handfold. Pow, pow, pow, jde se prášit!!

„Into The Storm“ video od All Us In Winterland:

19. 6. 2018 v 11.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Jake Mageau a Ty Alexander na Mt. Bacheloru

Máme tady novej shreďáckej edit z dílny filmaře Oliver Hoblitzelleho. V tom na chvíli jukneme na americkej Mt. Bachelor, kde hlavně místní železa brousila na konci sezóny dvojka Jake Mageau a Ty Alexander.

Jake Mageau a Ty Alexander na Mt. Bacheloru:

18. 6. 2018 v 20.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Line Skis tým ve Woodward Copperu

V coloradském Woodward Copperu odstartovala letošní letní sezóny, a to znamená, že jsou na programu Summer Ski Campy. Ten první odstartoval už na začátku června. Na místě nechyběla pětičlenná sebranka z Line Skis. Jak si to sestava Andy Parry, Will Wesson, dáma Taylor Lundquist, Pete Koukov a Sami Ortlieb užívala nám prozradí následující tři minutky.

Line Skis tým ve Woodward Copperu:

18. 6. 2018 v 16.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

< novější12345671015254375133239432782