Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Chris Topher a Derek Simpson na Mt. Hoodu

Editů z letních Windells kempů na Mt. Hoodu není nikdy dost! Zajímavej kousek vypustila ven dvojka Chris Topher Newett a Derek Simpson. Klukům určitě nechybí originální styl a na ten můžete juknout v následujících dvou minutkách!

Chris Topher a Derek Simpson na Mt. Hoodu:

15. 8. 2018 v 18.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Aidan Sheahan season edit

Aspenskej lokál Aidan Sheahan se v době svýho největšího hypu objevil dokonce i ve filmu od MSP. Teď už si spíše užívá pohodičku, což dokazuje jeho season edit, kterej je komplet natočenej v jeho domácím parku v Coloradu.

Aidan Sheahan season edit:

15. 8. 2018 v 12.45, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Pozvánka na víkendovou akci Béďov 2018

Nemáte na nadcházející víkend žádný plány?! Nevadí! Máme pro vás jeden hodně zajímavej typ. V Bedřichově v samém epicentru Jizerských hor deset minut cesty od Liberce se o víkendu 17. až 19. srpna uskuteční druhý ročník pohodový akce Béďov 2018! A na co všechno se můžete těšit?

Je toho fakt hodně. Prim bude hrát freeride na longboardech (nutná registrace předem), ale na svoje si přijdou i všichni fandové zimních radovánek jako je freeskiingu a snowboardingu, a to díky jibing contestu na real sněhu. To ale pořád není všechno. Na místě nebude chybět minirampa pro skateboarding a těšit se taky můžete na dual slalom na horských kolech! K pořádný zábavě samozřejmě patří taky večerní mecheche. Celý areál, kde je možné stanovat, bude ready od pátku 17. srpna od 16:00. Večer samozřejmě nebude chybět zahajovací warmup párty.

Hlavní program pak vyplní celou sobotu a vlek pro longboardy bude startovat už časně v 09:00. Povedenej den vyvrcholí večerním mejdanem, kde jako headliner vystoupí pražský rapper Kato alias Prago Union. Kromě něho se taky můžete těšit na Rosecka, Tombu Bombu a za gramcema se mihne třeba LU2 nebo Kenny Rough a další šílenci!

Pokud tedy ještě váháš, jak naložit s víkendem, tak už víc přemýšlet nemusíš! Další info se dozvíš na Facebooku akce zde.

Videopozvánka na Béďov 2018:

14. 8. 2018 v 19.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Duncan Adams 2017 movie edit

O slovo se hlásí Amík Duncan Adams, kterýho na tuty znáte z nejednoho freeski filmu. Loni se objevil v týmovým počinu „This Is Home“ od Factions Skis a taky v „Lite Years“ od The Big Picture. Svoje záběry teď sestříhal do jednoho editu, kterej si teď právě můžete vychutnat. Těšit se můžete parádní prašanový lajny a backcountry polety…

Duncan Adams 2017 season edit:

14. 8. 2018 v 15.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Elias Paldan season edit

Skandinávie je bezedná zásobárna freeskierů. Dneska se nám zase jeden představí, jehož jméno nejspíš uslyšíme prvně. Je jím Elias Paldan z Norska a my tu mám season edit. Kromě jeho domácích severských parků s ním taky jukneme do známýho Mayrhofenu a Hochzillertalu v Rakousku.

Elias Paldan season edit:

14. 8. 2018 v 11.15, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Minutka v Cardroně s Danem Kirkem

V novozélandský Cardroně to momentálně pořádně žije. Ještě aby ne, když je tam sezóna v plným proudu. My se tam teď na chvíli vydáme a to s domácím lyžníkem Danem Kirkem.

Minutka v Cardroně s Danem Kirkem:

13. 8. 2018 v 15.45, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Max Moffatt na Momentum Ski Campu

Letošní Momentum Ski Campy v kanadském Whistleru to už sice mají za sebou, ale určitě se tam ještě párkrát otočíme. Přesně jako dneska, když nás tam zavede novej letní edit domácího Maxe Moffatta.

Max Moffatt na Momentum Ski Campu:

13. 8. 2018 v 11.15, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Wojtek Rajzer a jeho street edit

Od našich polských bratrů tady máme jeden zajímavej streetovej edit. V hlavní roli se předvede Wojtek Rajzer, kterej nás vezme na pár jeho domácích spotů do města Bielsko-Biała v jižním Polsku.

Wojtek Rajzer a jeho street edit:

10. 8. 2018 v 17.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Marin Hamill season edit

Marin Hamill patří k mladý americký generaci freeskierek. V sedmnácti letech už má tahle slečna i zkušenosti ze Světovýho poháru a teď nám v šedesáti sekundách shrne svojí uplynulou sezónu.

Marin Hamill season edit:

9. 8. 2018 v 16.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: „Taranaki“ video od The North Face

Čeká nás trip na Nový Zélandu. V novým videu v produkci značky The North Face nás sem vezme babský trio Evelina Nilsson, Janina Kuzma a Anna Segal. Holky si daly za cíl pokořit čtyři sopky na Severním ostrově. Bohužel počasí bylo jaksi proti nim, a tak nakonec zůstalo pouze u jedné a to Mt. Taranaki. I tak ale určitě nestrádaly a celý týden si zpestřily třeba surfingem.

„Taranaki“ video od The North Face:

9. 8. 2018 v 11.45, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

< novější12345671015254375134241435788