Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Vibes and Stuff – epizoda 1 od Burrrlapz

Banda Burrrlapz nachystala z uplynulý zimy třídílnou sérii Vibes and Stuff. První díl po názvem „Home“ je právě online a podíváme se v něm do jejich homeresortu Fernie v Britský Kolumbii. Mezi riders najdete jména jako Zak Mousseau, Brody McSkimming, Robin Siggers, Dylan Siggers nebo Josh McSkimming a další. Příští díl pak vychází následující týden.

Vibes and Stuff – epizoda 1 od Burrrlapz:

20. 11. 2017 v 20.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Paul Marik season edit

Povedenejch parkových season editů se asi nikdy nepřejíme. V tom dnešním na nás zaútočí Amík Paul Marik, kterej přece jenom patří k lehce známějším jménům. Tady je jeho loňská sezóna ve dvou a půl minutkách…

Paul Marik season edit:

20. 11. 2017 v 18.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Andrew Anufriev „Glider“ edit

Rus Andrew Anufriev nakládá hlavně stylovky v parku. V jeho novým videu „Glider“ se ale přesuneme do prašanu. Jak mu to v něm sedí nám prozradí záběry od produkce Life Steeze Media, který pořídili v Soči a v Krasnaja Poljaně.

Andrew Anufriev „Glider“ edit:

20. 11. 2017 v 16.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Výsledky finále Světovýho poháru v big airu v Miláně

Světový pohár o víkendu odstartoval letošní sezónu FIS big airů. Italské město módy Milán se pro tentokrát stalo centrem freeskiingu. Na místě byl hlavně i náš zástupce Vojta Břeský, který v konkurenci třiceti tří riders nakonec vydoloval dvacátý čtvrtý místo za svůj dub cork 720, za kterej bral 74 bodů. Na finálovou desítku to bohužel nestačilo. V tý při neúčasti největších amerických a kanadských hvězd vládli Evropani.

Parádní návrat se povedl Eliasu Ambühlovi, kterej bral po zranění hned první flek před švédským zabijákem Hugem Burvallem. Tripl Andriho Ragettliho mu nakonec vynesl v uvozovkách jen bronzovej flek. Mezi dámami nejvíce naložila Coline Ballet-Baz z Francie před Norkou Johanne Killi. Giulia Tanno sice předvedla dub cork, ale díky slabšímu druhýmu skoku to nakonec stačilo jen na bronz.

Výsledky finále Světovýho poháru v big airu v Miláně:

Muži:

1. Elias Ambühl (SUI)
2. Hugo Burvall (SWE)
3. Andri Ragettli (SUI)
4. Oystein Bråten (SWE)
5. Jonas Hunziker (SUI)
6. Ralph Welponer (ITA)
7. Elias Syrjä (FIN)
8. Birk Ruud (NOR)
9. Christian Nummedal (NOR)
10. Mac Forehand (USA)

Ženy:

1. Coline Ballet-Baz (FRA)
2. Johanne Killi (NOR)
3. Giulia Tanno (SUI)
4. Sarah Hoefflin (SUI)
5. Dominique Ohaco (CHI)
6. Lara Wolf (AUT)

FIS web zde.

20. 11. 2017 v 14.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Nové značky v Buyer´s Guide 2018 - Union, Dragon, Sessions a Flow

Víkend je za námi a my vám přinášíme další značky, které jsme pro vás připravili do letošního přehledu vybavení Freeride.cz Buyer´s Guide 2018. V úvodním článku jsme vám slíbili daleko víc značek a slib plníme. Nově si tak můžete procházet kolekce značek Union Bindings, Dragon, znovu obnovený brand Sessions a stálici mezi snowboardovými veličinami Flow.

Stále doplňujeme nové značky a již brzy se opět ozveme s dalšími novinkami. Aktuálně můžete procházet produkty od 28 značek. Užívejte přehledu Freeride.cz Buyer´s Guide 2018 a připravujte se na blížící se sněhovou nadílku.

WWW.BUYERSGUIDE.CZ

20. 11. 2017 v 12.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Keeshlife a jejich jarní edit

Naše oblíbená finská tlupa Keeshlife má venku novej jarní edit, kde se kluci celkem utrhli a zabíjej jak v parku tak klidně i na mimo. Slušná práce…

Jezdci: Antti Ollila, Anttu Oikkonen, Lauri Kivari, Joona Kangas, Janne Seppänen

Keeshlife a jejich jarní edit:

20. 11. 2017 v 10.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Celosezónní permici do Vítkovic se slevou!

Jeden z nejoblíbenějších českých snowparků ve Vítkovicích v Krkonoších ti nabízí slevu na celosezónní permici. Chceš jí? Tak čti následující text a objednávej.

K2 snowpark @Freestyle Area ve Vítkovicích v Krkonoších se připravuje na svojí v již pořadí 6. zimní sezónu a skiareál Aldrov, jehož je snowpark součástí, vyhlásil prodej celosezónních permanentek.

Pokud si permanentku objednáš do 30.11.2017, tak můžeš získat extra slevu 500Kč na finálních 4500Kč.

Snowpark na nadcházející sezónu připravuje několik novinek, které se brzy dozvíš v podrobnějším článku právě u nás na Freeride.cz.

Jak celosezónku objednat se dozvíš na tomto odkazu.

16. 11. 2017 v 19.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Freeridovej season edit Micaha Evangelisty

Jméno Micah Evangelsita sice zní trošku pobožně, ale nebojte žádný kázání nedostanete! Naopak tenhle ještě ani ne dvacetiletej freerider z USA nám předvede celkem slušnej hell v backcountry a to hlavně v resortu Mt. Baker.

Micah Evangelista season edit:

16. 11. 2017 v 17.45, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: „Japanisation“ video z Japonska

Videí z japonskýho prašanu není nikdy dost! V „Japanisation“ nás kvartet francouzskej freeriderů vezme za krásami největšího japonskýho ostrova Honšú. Jmenovitě se nám představí Sebastian Varlet, Julien Cologne, Loic Burri a Pierre Houillon.

„Japanisation“ video z Japonska:

16. 11. 2017 v 14.00, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

Novinka: Line Traveling Circus 10.2: Nordic Skiing Part 1

Kultovní Line Traveling Circus je opět tady a to s dílem, kterej nese už číselný označení 10.2!! Will Wesson, Andy Parry a Švýcar Sami Ortlieb tentokrát cestují na sever Evropy na norský ledovec Folgefonna. Počasí jim sice ze začátku zrovna dvakrát na ruku nejde, ale nakonec se umoudří a může se shredit. Mezi dalšími riders se pak ukáže domácí Sig Tveit.

Line Traveling Circus 10.2: Nordic Skiing Part 1:

16. 11. 2017 v 11.45, napsal Maty „SajRajt“ Vránek, Fotka

okomentuj!

< novější12345671014234069123221399722