Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinka:
Never Summer & Monkey Race 2018 - 10. ročník se blíží

Freeride.cz » Ski » News » Never Summer & Monkey Race 2018 - 10. ročník se blíží

Na závěr letošní zimní sezóny se chystá již 10. ročník snowboard a freeski eventu Never Summer, který bude tradičně hostit snowpark na Dvoračkách, a to v sobotu 24.3.2018. Na co se můžou snowboardisté a freeskieři opět v rámci funky programu těšit, se dočtete v této pozvánce, která dorazila do naší FRedakce.

Hlavním hřištěm akce Never Summer & Monkey Race bude samozřejmě snowpark, který byl letos vybaven částečně novými překážkami a před akcí samotnou projde komplet přestavbou, a to partou Freestyle Area v čele s panem rolbařem Krysákem a shaperama z Vítkovic a Dvoraček. V rámci akce tak vznikne několik multifunkčních platforem s překážkami a skoky vhodnými pro začátečníky i pokročilé. Dále zde najdete trať pro vložený týmový závod Monkey Race, to vše s luxusním výhledem na Krakonošovu zahrádku. Letos bude opět přejezd jezírka, které ale nabere větší rozměry, takže šortky sebou.

Sobotní Never Summer & Monkey Race odstartuje v 11:00 hodin a je připraveno několik public contestů v pohodovém módu. Cash for Trick contest, kdy budou jednotlivé triky na snowboardu a lyžích odměňovány tvrdou měnou rovnou na place podle ohlasu diváků. Snb/freeski bestrick contest, highest snowboard ollie contest, připraven bude také všemi odvážnými oblíbený přejezd jezírka.

V rámci programu proběhne také 4. ročník týmového závodu Monkey Race pro který vznikne na Dvoračkách speciální opičí trať plná klopenek, cornerů, skoků a lián, takže již nyní si můžete sestavit 3členný tým uřvanejch opic. V rámci contestů budou připraveny hodnotné ceny od našich partnerů, kamarádů a sponzorů.

Celodenní ježdění s využitím místního vleku bude pouze za 100 Kč a v ceně permice bude Rauch ledový čaj pro osvěžení a Snickers tyč pro doplnění energie. Přímo ve snowparku zakotví Nitro stan s DJ´s Experimental Cabaret a krásnými slečnami s ohnivou vodou, které budou po celý den, ve spolupráci se speakerem Marvinem, pumpovat do lidí energii, veselou náladu účastníků budou podporovat slečny z Jägermeister a odpoledne to rozjedou saxofony 11ti členného funky bandu Superhero Killers. A pro ty, kteří by neměli dost a chtěli se podívat, co se nafotilo a natočilo, bude připravena v Rokytnici večerní afterpárty v legendárním klubu Šnekolend.

Ještě nutno doplnit několik praktických informací, především pak možnost, jak se na Dvoračky dostat. Nejlepší možnou alternativou je dorazit do skiareálu Rokytnice nad Jizerou, použít lanovku na Lysou Horu a odsud sjet cca. 500m dolů na Dvoračky. V rámci transportu lanovkou je také domluvená se skiareálem Rokytnice nad Jizerou speciální cena jízdného cca. 100 Kč, za což patří tomuto skiresortu velké díky. Plánek a podrobné info bude aktualizované na FB profilu.

Pro pořádek připomínáme termín akce - tedy sobota 24.3.2018 od 11h, lokace horské boudy Štumpovka - Dvoračky. My si na nic nehrajem, my jsme NEVER SUMMER. Sněhu zdar a letos přiletí Freeman.

Na závěr veleuctivá děkovačka partnerům akce Never Summer, jmenovitě pak Nitro, Armada, Horsefeathers, Sencor Action Cam, G-shock, Dakine, Rauch, Jägermeister, Budvar, skiareál Rokytnice, Freestyle Area a horské boudy Štumpovka Dvoračky a také mediálním partnerům Freeride.cz a Boardmag.cz.

Více aktuálních informací najdete na FB události nebo facebooku Freestyle Area.

Autor článku:

Kategorie: Novinka
Vydáno: 8. 3. 2018 v 19.00

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

Související Články

Never Summer Dvoračky/Monkey Race 2018
Report: Never Summer Dvoračky/Monkey Race 2018

V Rokytnici nad Jizerou, v prostoru u Dvoraček a Štumpovky, proběhl již 9. ročník akce Never Summer, v rámci kterého…

nejčtenější Články

Jarní Ledovec Klínovec 2018 + video
Jarní Ledovec Klínovec 2018 + video

Letošní konec zimy byl hodně rychlý a sníh se na konci dubna držel už jen na pár místech. Každoroční ukončení…

Pozvánka na Czech Freeski Camps by Snowpanic
Pozvánka na Czech Freeski Camps by Snowpanic

Léto je ideální čas potrénovat nějaký ty polety do vody. Jednou z možností jsou Czech Freeski Camps by Snowpanic. Co…

Pět významných událostí českýho freeskiingu  uplynulý sezóny
Pět významných událostí českýho freeskiingu uplynulý sezóny

Českej freeskiing a čeští freeskieři v uplynulý sezóně opět o sobě dali párkrát slušně vědět! Pojďme juknout…

Nejlépe hodnocené Články

Jarní Ledovec Klínovec 2018 + video
Jarní Ledovec Klínovec 2018 + video

Letošní konec zimy byl hodně rychlý a sníh se na konci dubna držel už jen na pár místech. Každoroční ukončení…

Kimbo Sessions 2018
Kimbo Sessions 2018

Kimbo Sessions si za čtyři roky existence vybudovala pozici jedný z nejsledovanějších jarní akcí. My se na ní tedy…

Tři sta šedesátý druhý díl - upoutávka
Tři sta šedesátý druhý díl - upoutávka

Pravidelný pořad o freestylových sportech vysílaný na TV Nova Sport1, TV Nova Sport2 a TV Nova Action je tu se svou…