Freeride.cz

Hlavní sekce

Akce:
Freestyle Area Academy kempy 2017

Freeride.cz » Snowboard » Články » Freestyle Area Academy kempy 2017

Freestyle Area Academy opět připravuje v rámci nadcházející zimní sezóny několik výukový kempů zaměřených na freestyle snowboarding a freeski pod vedením prověřených coachů. Většina kempů proběhne jako obvykle v K2 snowparku ve Vítkovicích a na závěr zimní sezóny se připravuje také další luxusní výjezd na rakouský Kaprun.

Několik základních informací v rámci kempů pod hlavičkou Freestyle Area Academy:

Kempy obsahují coaching (min. 5 hodin/den), večerní videocoaching, permanentky, ubytování, polopenzi (kromě kempu na Kaprunu), workshopy, soutěže a dárky od partnerů pro každého účastníka. Možnost bezplatného zapůjčení vybavení z naddimenzovaného test centra značek K2 snowboarding, Nitro, K2 skis a Armada. Na každém kempu je přítomen profesionální kameraman a fotograf, takže si z kempu kromě zkušeností odvezeš také spousty fotek a video.

Slevy při objednání kempů do 24.12., věrnostní slevy pro účastníky některého z našich předchozích kempů a pro držitele studentských karet ISIC, Alive. Zasíláme také poštou dárkové vouchery v případě darování kempu.

Všechny kempy jsou pořádány ve spolupráci s cestovní kanceláří Wenku, takže součástí je také důležité pojištění proti storno poplatku, tedy v případě neschopnosti se zaplaceného kempu zúčastnit z důvodu nemoci či zranění, kdy ti bude 80% zálohy vráceno. Součástí je také pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu na zdraví a majetku druhé osobě, pojištění zavazadel či trvalé následky.

Kompletní informace o letošních kempech, ceny + online registrace najdete na odkazu na Freestyle Area výukové kempy.

RobHol freeski kemp Vítkovice
termín: 19. - 22. 1. 2017, lokace: K2 snowpark Vítkovice
zaměření: freeski (boys + girls)

4. ročník RobHol freeski kempu, určený klukům i holkám. Hlavní tváří je člen reprezentace Robin Holub, jehož jezdecké zkušenosti a veselou povahu není asi potřeba více rozebírat. Druhým coachem bude sympaťák s letitými zkušenostmi Richie Jurečka. S ohledem na sestavu coachů a jejich schopnost předávat zkušenosti dál garantujeme 100% progres začátečníkům i pokročilým a velice přátelskou uvolněnou atmosféru!

Local kemp Vítkovice
termín: 2. - 5. 2. 2017, lokace: K2 snowpark Vítkovice
zaměření: snowboarding (boys + girls)

Již 7. ročník Local kempu je určen všem vyznavačům snowboardingu, kteří již ve snowparku aktivně jezdí nebo mají chuť freestyle poprvé pod vedením profesionálů vyzkoušet. Coaching bude probíhat pod taktovkou ostřílených profesionálů a zkušených coachů Martina Kaňůrka, Michala Biši a Klárky Janíkové, kteří díky svým letitým jezdeckým zkušenostem a srozumitelnou formou coachingu pomůžou dostat tvoje ježdění o několik levelů dál.

Czech Freeski kemp Vítkovice
termín: 9. - 12. 2. 2017, lokace: K2 snowpark Vítkovice
zaměření: freeski (only girls)

Je tu konečně čistě holčičí freeski kemp. Chceš se naučit jezdit ve snowparku nebo zlepšit své freeski dovednosti? Hledáš nějaké kámošky na ježdění? Je tu pro tebe jedinečná možnost výukového freeski kempu pořádaného slopestyle reprezentací a SLČR pouze pro holky. Na freeski lyžích tě budou učit ti nejpovolanější, bývalý reprezentant a trenér Akademie freestyle lyžování Pepé Kalenský a dvojnásobná mistryně ČR ve slopestylu Barbora Nováková.

Bright Sight Livin kemp Vítkovice
termín: 16. - 19. 2. 2017, lokace: K2 snowpark Vítkovice
zaměření: snowboarding (only girls)

Čistě holčičí snowboard kemp, jehož 2. ročník se opět odehraje opět ve Vítkovicích a pod vedením holek z party Bright Sight Livin, coachovat bude tedy Madla Salavcová, Sisa Slavovová a Klárka Janíková. Jedinečný snowboard kemp ve formátu holky holkám nadchne každou, která má zájem zlepšit svoje skills v parku, chce si užít ježdění v bandě a získat nový parťačky na ježdění.

Czech Freeski kemp Vítkovice
zaměření: freeski (boys + girls)
8. - 12. 3. 2017, lokace: K2 snowpark Vítkovice

Již druhý ročník oficiálního freeski kempu pořádaného slopestyle reprezentací a SLČR určený kluků i holkám. Na freeski lyžích tě budou učit ti nejpovolanější, trenér reprezentace Roman Dalecký a trenér Akademie freestyle lyžování Pepé Kalenský. Zároveň budeš mít možnost zajezdit si s dalšími reprezentanty ČR. Přihlaš se na freeski kemp, kde se naučíš jezdit ve snowparku, dělat nové triky, poznáš nové kámoše a zažiješ spousty zážitků a srandy.

Kemp Kaprun
zaměření: snowboarding/freeski (boys + girls)
22. - 30. 4. 2017, lokace: Kitzsteinhorn, Kaprun, Rakousko

Druhý ročník velice povedeného kempu se zaměřením na snowboarding i freeski pořádaný ve spolupráci s Českou Snowboardovou školou a APUL. Rakouský ledovec Kitzsteinhorn (Kaprun), nabízí jarní pojezd nejen ve vyhlášeném snowparku, ale také na nespočtu sjezdovek. S ohledem na termín a lokalitu je zde také pravděpodobnost poctivě zaprášit v čerstvé nadílce prašanu. Užijte si s námi 8 dnů plného snowboardingu a freestyle lyžování pod vedením profesionálů jako je Martin Kaňůrek (snb), Dušan Kříž (snb), Šimon Svoboda (freeride) a Robin Holub (freeski). Navíc je zde možnost, kromě klasického kempu, případné rozšíření stávající licence C na další level B.

www.freestylearea.eu

Autor článku:

Kategorie: Akce
Vydáno: 2. 12. 2016 v 13.00

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

Související Články

K2 snowpark Vítkovice - Season 2017
Lokality: K2 snowpark Vítkovice - Season 2017

Přinášíme vám informace týkajících se K2 snowparku ve Vítkovicích v Krkonoších a nadcházející zimní sezóny,…

nejčtenější Články

Pořadatel Michal Maroši láká na Red Bull Feel The Wheel
Pořadatel Michal Maroši láká na Red Bull Feel The Wheel

Jak se blíží další ročník specifického, ale už tradičního závodu Red Bull Feel The Wheel, přichází čas…

Freestyle Kolbenka 2.0 - Buď u toho!
Freestyle Kolbenka 2.0 - Buď u toho!

Pražská tréninková hala Freestyle Kolbenka patří mezi unikátní projekty, kterým by měl příznivec freestylových…

Splitboarding na norských Lofotech - fotogalerie 1.
Splitboarding na norských Lofotech - fotogalerie 1.

Minulý týden jste měli možnost pročíst parádní report z výletu české party do Norska na vyhlášené Lofoty.…

Nejlépe hodnocené Články

Burton Store Prague se pyšní novým designem
Burton Store Prague se pyšní novým designem

Pražský Burton Store ve Vodičkově ulici doznal zásadních změn a po velké rekonstrukci se mohou zákazníci těšit…

Pořadatel Michal Maroši láká na Red Bull Feel The Wheel
Pořadatel Michal Maroši láká na Red Bull Feel The Wheel

Jak se blíží další ročník specifického, ale už tradičního závodu Red Bull Feel The Wheel, přichází čas…

Tři sta šedesátý čtvrtý díl - upoutávka
Tři sta šedesátý čtvrtý díl - upoutávka

Pravidelný pořad o freestylových sportech vysílaný ve středu a sobotu na TV Nova Sport1, TV Nova Sport2 a TV Nova…