Freeride.cz

Hlavní sekce

Akce:
Just Ride! Winter 2018 startuje v sobotu v Deštném!

Freeride.cz » Snowboard » Články » Just Ride! Winter 2018 startuje v sobotu v Deštném!

Zima je v plném proudu, teploty klesají pod nulu, hory opět zasypává sníh, a tak je ten nejlepší čas odpálit i další ročník série Just Ride! Winter tour! Letošní čtyřdílná série startuje už v sobotu v Deštném a v tomhle článku si shrneme co všechno vás čeká. Takže pojďme na to!

devátý ročník oblíbené série snowboardových happeningů Just Ride! Winter je tu po roce opět zpátky. Letos se za vámi vydáme celkem do čtyř českých a moravských zimních středisek a přivezeme bohatý program pro ten nejlepší den na horách. Celá tour začne už tuto sobotu 20. ledna a tradičně jí přivítá Skicentrum Deštné v Orlických horách.

Just Ride! Winter 2018 vám přináší náš internetový magazín Freeride.cz společně s hlavními partnery Samosebou.cz, Mercedes-Benz a YI Technology. Dalšími partnery tour jsou Horsefeathers Clothing, TempleStore.cz, Czech Snowboarding, Red Bull, Jack Daniel's Fire a Excelent.

Chystáme toho pro vás zase hodně, takže se na to rovnou pojďme vrhnout:

TEST CENTRUM

Základem celé akce je jako každý rok test centrum snowboardové výbavy většiny značek na českém trhu. Testování bude samozřejmě zdarma, podmíněné pouze registrací ve Freeride.cz stánku a výměnou vašeho průkazu za demo pass, na základě kterého se prokážete u stánků jednotlivých firem. Demo pass vždy při zapůjčení snowboardu nebo jiného produktu zanecháte ve stánku dané firmy jako zástavu a po navrácení půjčené výbavy jej dostanete zpět, abyste mohli jít zkoušet další.

Registrovat se můžete od 9 hodin na místě ve Freeride.cz stánku, doporučujeme se ale předregistrovat pomocí on-line formuláře na tomto odkazu. Na místě jen nahlásíte svoje jméno, podepíšete nám podmínky účasti a nebudete muset vyplňovat svoje údaje. Ušetříte tak čas sobě i nám.

V Deštném si budete moci vyzkoušet novinky téměř všech značek na českém trhu. Test centrum bude letos opravdu nabité, což dokazuje výčet značek: Ride (prkna + vázání), Bataleon (prkna), Lobster (prkna), Switchback (vázání), Nitro (prkna + vázání), Burton (prkna + vázání), Gravity (prkna + vázání), Arbor (prkna + vázání), Capita (prkna), Union (vázání), Lib Technologies (prkna), Gnu (prkna), Bent Metal (vázání), K2 snowboards (prkna + vázání) a Smith (helmy + brýle).

!!! Pro jistotu upozorňujeme, že v test centru nebudou k zapůjčení snowboardové boty. Pokud žádné nemáte, doporučujeme si je předem zajistit nebo zapůjčit na místě v půjčovně v areálu.

DEMO PASS CONTEST

Jedná se v podstatě o hru, která vás určitě bude bavit a hlavně v ní můžete vyhrát hromadu parádních cen od našich partnerů. Jak jsme psali výše, hned po příchodu se stavte ve Freeride.cz stánku, kde se zaregistrujete a obdržíte kartičku s logy jednotlivých značek - demo pass. V tu chvíli už budete moci vyrazit ke stánkům a zdarma si půjčovat vybavení. Na stánku vždy necháte svůj demo pass a poté, co vrátíte zapůjčený produkt, dostanete kartičku zpátky i s malou samolepkou s logem dané značky. Kromě snowboardových značek na passu najdete třeba i loga YI Technology, Samosebou.cz, Mercedes-Benz nebo Horsefeathers. Pro získání těchto samolepek zajděte ke stánkům jmenovaných firem, kde se dozvíte co pro to musíte udělat ;-) Tahle zábavná hra zpestří program vašeho dne a nejpilnější “testéři” navíc na konci dne vyhrají super ceny.

YI TECHNOLOGY FOLLOW CAM

Jsme moc rádi, že na Just Ridu můžeme nově přivítat značku Yi Technology, výrobce vysoce kvalitních a přesto cenově dostupných kamer. Vyzkoušet si budete moci všechny modely jak sami, tak s follow kameramanem v parku nebo na sjezdovce. Čeká vás taky soutěž o kameru a mnoho dalšího! www.yitechnology.cz

TEMPLE STORE FREE COACHING

Náš partner Temple Store je síť sedmi prodejen a eshop se snowboardovým vybavením. Temple Store již 19 let provozuje i snowboardovou školu a školící středisko pro instruktory snowboardingu, a díky tomu můžete využít jedinečnou příležitost výuky zdarma v rámci letošního Just Ride! Výuka bude rozdělena do dvou cca 1 hodinu a 45 minut dlouhých bloků a team instruktorů vás při nich bude učit vše od úplných začátků snowboardingu po freestylové triky. Doporučujeme se registrovat dopředu skrz tento formulář, abyste měli jistotu, že se dostanete na řadu. Zástupci TempleStore vás v pátek telefonicky zkontaktují a na všem se s vámi domluví. www.templestore.cz

SAMOSEBOU.CZ CHILL-OUT & GAMES

Třídíme odpad, to je přece samosebou. Samosebou.cz je projekt firmy Eko-Kom, starající se o systém sběru a recyklace odpadu. Ano, to jsou ty barevné popelnice a kontejnery, které (naštěstí) potkáte na každém rohu. Samosebou.cz má za úkol osvětu týkající se třídění odpadu v České republice a díky partnerství s tímto projektem je i Just Ride! už několik let čistou ekologickou akcí. V Samosebou.cz chill-outu si budete moci posedět v křeslech vyrobených z recyklovaných materiálů, dozvědět se zajímavé informace o třídění a recyklaci odpadu a vyhrát v zábavné soutěží super ceny. www.samosebou.cz

MERCEDES-BENZ ZÓNA

V zóně Mercedes-Benz na vás bude čekat vystavený luxusní obytňák Vito Marco Polo a také se představí novinka na trhu - Třída X. Kromě toho si budete moci užít herní "driving" simulátor, ve kterém si zařídíte proti sobě a pro ty nejrychlejší za volantem čekají parádní ceny od Mercedesu. www.mercedes-benz.cz

HORSEFEATHERS KIDS SNOWBOARD TOUR 2018

Myslíme i na ty nejmenší a záleží nám na budoucnosti snowboardingu, a proto letos společně s Horsefeathers Clothing a Czech Snowboarding uvádíme v rámci Just Ride! další ročník freestylové série nesoucí letos název Kids Snowboard Tour. Na každé Just Ride! zastávce se pojede buď přímo ve stanovém městečku nebo ve snowparku závod ve slopestylu (skok + jib) v následujících kategoriích (všechny rozdělené na holky a kluky):

SUPERGROMS (ročníky 2010- 2018)
GROMS (ročníky 2007-2009)
KIDS (ročníky 2004-2006)

Ty nejlepší odměníme cenami přímo v místě konání a navíc budeme všem sčítat body za celou čtyřdílnou tour, ze které vzejdou celkoví vítězové v jednotlivých keategoriích. Ti budou stejně jako loni odměněni sponzoringem od Horsefeathers!

A aby té motivace pro prcky nebylo málo, výsledky se jim budou započítávat i do větší tour propojené s dalšími akcemi jako Funline Tour, Olympijské parky a Mistrovství ČR. K této sérii vám přineseme bližší informace brzy.

HORSEFEATHERS JIB CONTEST & BEST TRICK

Just Ride! sice nejsou závody, ale menším pohodovým jib contestem každou zastávku vždy uzavíráme. Na minimálně jedné speciální překážce připravené přímo ve stanovém městečku se pojede v Horsefeathers Jib Contestu o super ceny od našich partnerů v čele s Horsefeathers Clothing. Zúčastnit se může úplně každý, žádná věková omezení, žádné rozdělení na sponzorované a nesponzorované. Celý contest bude o zábavné jam session před diváky, na jejímž konci budou ocenění ti nejlepší v kategoriích kluci, holky a best trick. Registrace bude probíhat od 14 hodin ve Freeride.cz stánku, samotný contest pak vypukne v 15 hodin. Slavnostní vyhlášení s předáním cen zakončí kolem 16. hodiny denní část programu. Startovné je zdarma, připravte si jen 100 Kč jako zálohu za dres.

RED BULL SAURUS

V Deštném nám stanové městečko ozvučí Red Bull Saurus - parádní futuristická event kára, u které si každý z vás bude chtít udělat fotku na památku! www.redbull.cz

JACK DANIEL’S & EXCELENT BAR ON SNOW

Na váš pitný režim během dne bude dohlížet dvojice Jack Daniel’s a Excelent. V Jack Daniel’s Fire baru si budete moci dát především čím dál oblíbenější “štrůdl” (teplý Jack Fire s jablečným džusem) a od Excelentu samozřejmě excelentní pivo. Oba bary budou doplnění příjemným chill-outem, kde nebude chybět ani hřejivý oheň.

FIRE AFTERPARTY BY JACK DANIEL’S

Jaká by to byla snowboardová akce bez afterparty a ani letos tomu nebude jinak. Během Fire Afterparty by Jack Daniel's se můžete těšit na Jackovy hostesky, welcome drinky, Excelent bar a samozřejmě na DJs. V Deštném celou Just Ride! tour odstartujeme v baru Dvojka přímo pod snowparkem, který bude doplněn o párty stan, a zahrají známí DJs Lucky Boy a N’zym.

PROGRAM

9.00 start registrace - test centrum (Freeride.cz stánek)

9.00 - 16.00 test centrum otevřeno (stanové městečko)

9.00 - 16.00 TempleStore Free Coaching (snowpark + sjezdovky)

9.00 - 16.00 YI Technology Follow Cam Shooting (snowpark)

13.00 Horsefeathers Kids Snowboard Tour 2018 contest (skok + jib)

15.00 Horsefeathers Jib Contest & Best Trick (překážky ve stanovém městečku)

16.00 závěrečné vyhlášení (Just Ride fotostěna)

20.00 Fire Afterparty by Jack Daniel’s (bar Dvojka + party stan)

Další info průběžně doplňujeme na fb události, vy určitě pozvěte všechny svoje kámoše a my se těšíme až společně odstartujeme zimní sezónu v tom nejlepším stylu. Vidíme se na kopci!

Autor článku:

Kategorie: Akce
Vydáno: 17. 1. 2018 v 19.00

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

Související akce

Just Ride! Winter 2018 - Deštné v Orlických horách
Just Ride! Winter 2018 - Deštné v Orlických horách

Už 9. ročník oblíbené série snowboardových happeningů Freeride.cz Just Ride! na českých horách je tu po roce zase…

nejčtenější Články

Jablonec Summer Jib 2018
Jablonec Summer Jib 2018

První zářijový víkend jsme si v Jablonci připomněli zimu díky akci Jablonec Jibing Jam. Jak to v okolí místní…

Visiones - Movie by Manuel Diaz
Visiones - Movie by Manuel Diaz

Manuel Diaz patří do první ligy světového backcountry snowboardingu. O tom není žádných pochyb. Díky svému úsilí…

Premiérová tour k filmu “Stay Tuned” od Absinthe Films se řítí na Prahu!
Premiérová tour k filmu “Stay Tuned” od Absinthe Films se řítí na Prahu!

Po roce Prahu opět navštíví světoznámá produkce Absinthe Films, aby nám představila svůj nový filmový projekt.…

Nejlépe hodnocené Články

Tři sta sedmdesátý díl - upoutávka
Tři sta sedmdesátý díl - upoutávka

Pravidelný pořad o freestylových sportech vysílaný ve středu a sobotu na TV Nova Sport1, TV Nova Sport2 a TV Nova…

Jablonec Summer Jib 2018
Jablonec Summer Jib 2018

První zářijový víkend jsme si v Jablonci připomněli zimu díky akci Jablonec Jibing Jam. Jak to v okolí místní…

Visiones - Movie by Manuel Diaz
Visiones - Movie by Manuel Diaz

Manuel Diaz patří do první ligy světového backcountry snowboardingu. O tom není žádných pochyb. Díky svému úsilí…