Freeride.cz

Hlavní sekce

Akce:
Premiéra filmu AfterForever od Absinthe Films v sobotu v Praze!

Freeride.cz » Snowboard » Články » Premiéra filmu AfterForever od Absinthe Films v sobotu v Praze!

Stejně jako každý rok i letos přijede do Prahy představit svůj nový snowboardový film světoznámá produkce Absinthe Films. Premiéra filmu, který nese název AfterForever, přivítá tradičně nejznámější pražský klub Roxy a to už tuhle sobotu 10. září!

Díky nadšenému publiku, skvělé atmosféře a velké návštěvnosti pražských premiér se k nám Absinthe Films produkce vrací každý rok velmi ráda a místní zastávku své celoevropské tour pravidelně hodnotí jako jednoznačně nejlepší. I letos tak dorazí do našeho hlavního města obrandovaný autobus, kterým produkční parta a několik hlavních "herců" brázdí evropská města, aby v několika zemích představilli svůj nový počin.

Facebook událost: http://bit.ly/AfterForever-fb-event

Do Prahy podle posledních zpráv dorazí kromě zástupců produkční crew, filmaře Davida Vladyky a fotografa Dominica Zimmermanna, i riders Mark Sollors (Kanada), Garret Warnick (USA), Mat Schär (Švýcarsko) a Severin Van Der Meer (Švýcarsko).

Film AfterForever se natáčel během loňské zimy na mnoha lokacích po celém světě a představí ten nejlepší snowboarding poslední doby. Trend snowboardové kinematografie posledních let směřuje ve velké míře k sociálním sítím, kde jsou každodenně k shlédnutí desítky nových editů. Absinthe Films oproti tomu jako jedna z posledních produkcí stále drží svůj původní záměr, kterým je přinést vždy na podzim plnometrážní film. S ohledem na kvantitu videí zahlcujících internet je práce této produkce o to cennější. AfterForever je v pořadí již patnáctým filmem Absinthe Films, kteří za sebou mají legendární snímky jako například Vivid, Transcendence, Saturation, Pop, Futureproof, Resonance, Optimistic?, Dopamine, Heavy Mental nebo loňský Eversince. Většina těchto filmů nasbírala mnoho cen v rámci filmových festivalů a anket, a to nejen na poli snowboardingu.

Hlavním bodem programu sobotní akce bude samozřejmě samotné promítání filmu AfterForever na velkém plátně v hlavním sálu Roxy, ale organizátoři pro návštěvníky chystají i další zábavu. V chill-outu nacházejícím se v zadní části klubu bude díky Fujifilm.cz připravena výstava velkoformátových "making of" fotografií jednoho z hlavních fotografů Absinthe Films Dominica Zimmermanna. Všichni z vás budou mít tradičně šanci vyhrát spousty cen od partnerů akce v atraktivně řešené tombole, kde bude mimo jiné v osudí snowboard Burton nebo kamera Sony Action Cam. Cestovní kancelář Nev-Dama pro akci připravila losovací soutěž o zájezd na hory v hodnotě 20 000 Kč (!!!), projekt Samosebou.cz pak návštěvníkům připomene zajímavé informace o třídění a recyklaci odpadu a rozdá zajímavé dárky.

Dveře klubu Roxy se otevřou ve 22 hodin a start promítání je naplánován mezi půlnocí a půl jednou. Po konci promítání rozjedou mejdan v režii Jack Daniel’s Tennessee Fire přední čeští párty DJs Lucky Boy a Hlava. Ještě před odchodem na taneční parket nebo domů proběhne ve foyer klubu autogramiáda, takže si hosté budou moci nechat podepsat plakát filmu od hostujících riderů a třeba si s nimi udělat společnou fotku. Párty pak bude pokračovat až do 5. hodiny ranní.

Vstupné je stanoveno na rovných 100 Kč před půlnocí, po půlnoci bude zvýšeno na 150 Kč. Proto určitě doražte včas na film!

Riders: Brandon Cocard, Mark Sollors, Cale Zima, Kimmy Fasani, Manuel Diaz, Garret Warnick, Severin Van Der Meer, Brendan Gerard, Mat Schär, Jaeger Bailey, Austen Sweetin, Ethan Deiss, Max Buri

Filmové lokace: Švýcarsko (Laax, Champéry, Les Crosets, Ovronnaz, St. Luc, Nendaz, Grimentz), Aljaška (Haines), Kanada (Baldface Lodge, Nelson, Whistler, Whitewater), USA (Salt Lake City, Snowbird)

Facebook událost: http://bit.ly/AfterForever-fb-event

Pražskou premiéru podporují: Sony Action Cam, Samosebou.cz, Nev-Dama, Jack Daniel's Tennessee Fire, Red Bull, Fujifilm.cz, Boardmag.cz, Prima Cool, Roxy Prague, pořad Element na Nova Sport a Mercedes-Benz ČR

Sponzoři celoevropské tour: Portes du Soleil, Yalea languages, Absolut Park, Burton, Anonimo watches, Prime Snowboarding Magazine, Laax

Autor článku:

Kategorie: Akce
Vydáno: 5. 9. 2016 v 14.00

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

Související akce

AfterForever by Absinthe Films Premiere Prague
AfterForever by Absinthe Films Premiere Prague

Světoznámá filmová produkce Absinthe Films přichází se svým dalším plnometrážním snowboardovým filmem, ve…

nejčtenější Články

Exkluzivní online premiéra NEVER TOO LATE MOVIE na Redbull.cz!
Exkluzivní online premiéra NEVER TOO LATE MOVIE na Redbull.cz!

Máme pro vás vánoční dárek! Právě dnes na Boží hod od 15 hodin si můžete vychutnat náš film NEVER TOO LATE…

NEVER TOO LATE MOVIE ke stažení na platformě Reelhouse
NEVER TOO LATE MOVIE ke stažení na platformě Reelhouse

Vlna podzimních premiér našeho filmu NEVER TOO LATE MOVIE je sice za námi, ale to zdaleka neznamená, že vám od tohodle…

Folokopedas movie + rozhovor s Kartmanem
Folokopedas movie + rozhovor s Kartmanem

Minulý týden proběhla pražská premiéra filmu Folokopedas, který se natáčel při tripu české party do…

Nejlépe hodnocené Články

Temps Partiel - Full movie by Workers
Temps Partiel - Full movie by Workers

Svůj letošní urban kousek nám přináší i francouzská parta Workers. Vydáme se s ní do ulic Francie, Itálie,…

Nitro Snowboards 28 Winters
Nitro Snowboards 28 Winters

Ani letos v přehledu vybavení Freeride.cz Buyer´s Guide nechybí jedna z nejvýznamnějších snowboardových značek,…

NEVER TOO LATE MOVIE ke stažení na platformě Reelhouse
NEVER TOO LATE MOVIE ke stažení na platformě Reelhouse

Vlna podzimních premiér našeho filmu NEVER TOO LATE MOVIE je sice za námi, ale to zdaleka neznamená, že vám od tohodle…