Freeride.cz

Hlavní sekce

Dětský snb kemp Beany Get Together

Dětský snb kemp Beany Get Together

Datum: od 3. 3. 2017 do 4. 3. 2017
Lokalita: Česká republika, Krkonoše
Adresa: Špindlerův Mlýn
Druh akce: Kemp

Snowboardový kemp pouze pro děti? Ano, přesně takový kemp připravuje v termínu 3. - 4. března 2017 team značky Beany. V následujícím textu se dozvíte, co vaše dítka čeká, a kde se kemp uskuteční.

Poprvé v historii dětské značky Beany se koná snowboardový kemp určený pouze pro děti. Při této příležitosti, bychom všem dětem, co mají zájem se něco naučit, s něčím poradit, či strávit krásné dva dny v jednom z nejlepších parků v České republice, nabídli jedinečnou příležitost, přijet za námi do Krkonoš na Moravskou boudu.

Celý víkend budou děti provázet nejlepší koučové, pilovat triky i učit důležitým základům pro freestyle snowboarding, a to ZDARMA! Během celodenního ježdění, budou koučové sledovat progres všech účastníků a na závěr víkendu děti patřičně odmění při slavnostním vyhlášení.

Profesionální photoshooting je samozřejmostí!

Pro pohodu dne nám bude v parku vyhrávat hudba, energii si doplníme u našeho grilovacího stánku!

Jelikož se jedná o jeden z nejvýše postavených freestylových parků, dopravu k němu zajistíme hromadným vývozem rolbou.

Rádi se seznámíme se všemi začínajícími snowboardisty, kteří se budou moci poradit a skamarádit s naším Beany teamem, který zde nebude chybět!

Camp je určen jak pro začátečníky, tak pokročilé ridery!

Naše test centrum nabídne prkýnka i těm nejmenším snowboarďákům. Aktuální informace o snowparku najdete na stránce www.parks.cz.

Důležité pro účast je předběžná registrace na emailu jana.cechova@ucz.cz.

Celý Beany team se na vás těší!

Související články:

Beany Get Together 2017 by Bára Berdychová

Beany Get Together 2017 by Bára Berdychová

Na prvním dětském snowboardovém kempu v produkci Beany nechyběla ani Bára Berdychová, která nacvakala tuhle parádní dětskou fotokolekci.

Beany Get Together 2017 - snowboardový kemp pro děti

Beany Get Together 2017 - snowboardový kemp pro děti

Na dětskou radost z ježdění je krásný pohled. Zvlášť, když tu radost sdílí dalších 35 dětí. Právě takový počet se sešel na prvním dětském snowboardovém kempu v produkci Beany. Jak to na začátku března probíhalo na Moravské boudě? Tady je report, plno fotek a také video.