Freeride.cz

Hlavní sekce

Boom! the Nitro movie & Method Movie Premiere Prague

Boom! the Nitro movie & Method Movie Premiere Prague

Datum: 5. 11. 2016
Lokalita: Česká republika, Praha
Adresa: P.M. Club & Cocktail Bar, Trojická 10, Praha 2
Druh akce: Mejdan

Akci připravuje tradičně Freeride.cz online magazine společně s Nitro Snowboards a Horsefeathers Clothing. Dalšími partnery akce jsou Red Bull, cestovní kancelář Nev-Dama a Jack Daniel's Tennessee Fire.

Letos do Prahy přijíždí jeden top světový rider za druhým a ani tahle premiéra nebude výjimkou. Konečně se k nám totiž podívá jedna z největších hvězd snowboardingu Fin Eero Ettala!!! Eero už má booklé éro, takže by jeho návštěvu Česka nemělo nic ohrozit.

Dále dorazí několik riderů Nitro teamu jako například Marc Swoboda, Dominik Wagner, Benny Urban, Basti Rittig nebo Nils Arvidsson a to je zatím předběžný list, který se doufejme bude rozšiřovat o další atraktivní jména!

Hlavním programem akce bude samozřejmě promítání snowboardových filmů, které nás všechny stoprocentně naladí na nadcházející zimní sezónu. Jak film BOOM! od Nitro Snowboards, tak METHOD MOVIE od legendárního evropského snb Method Magazinu jsou oba natočené v koprodukci s Red Bull Media House, což samo o sobě slibuje maximální kvalitu. Jména účinkujících riderů pak zase tu nejvyšší úroveň snowboardingu a záruku zábavy na celý večer. Posuďte sami:

BOOM!
Eero Ettala, Marc Swoboda, Benny Urban, Bryan Fox, Austin Smith, Sam Taxwood, Brandon Hobush, Griffin Seibert, Dominik Wagner, Sven Thorgren, Marcus Kleveland, Torgier Bergrem, Nils Arvidsson, Ludwig Biltoft, Basti Rittig, Zepplin Zeerip, Knut Eliassen, Victor De Le Rue, Jeremy Jones, Elias Elhardt, Jan Scherrer, Markus Keller and many more.

METHOD MOVIE
Ethan Morgan, Jonte Lindhe, Ludde Lejkner, Jye Kearney, Nils Arvidsson, Simon Pircher, Max Zebe, Flo Corzelius, Antti Jussila, Janne Lipsanen, Levi Luggen & Eero Ettala.

Podrobnější informace sledujte NA FACEBOOKOVÉ UDÁLOSTI a čekejte na updates i zde na Freeride.cz. Teď si ale pečlivě zapamatujte tyhle informace:

Co: česká poremiéra filmů BOOM! od Nitro Snowboards a METHOD MOVIE
Kdy: sobota 5. listopadu 2016, start 20:00
Kde? P.M. Club & Cocktail Bar, Trojická 10, Praha 2
Vstupné: 100,- Kč

Související články:

Antti Jussila nejen o natáčení Method Movie

Antti Jussila nejen o natáčení Method Movie

Už nadcházející sobotu 5. listopadu se v pražském klubu PM uskuteční další letošní pražská snowboardová premiéra a jedním ze dvou prezentovaných filmů bude i očekávaný Method Movie. My jsme si nejen o tomhle projektu popovídali s Finem Anttim Jussilou, který má ve filmu opening part a zároveň je od loňska stabilním členem mezinárodního Horsefeathers teamu.

Eero Ettala o filmu BOOM! a mnohém dalším

Eero Ettala o filmu BOOM! a mnohém dalším

Už za dva dny, v sobotu 5. listopadu, se v Praze odehraje premiéra nového filmu od Nitro Snowboards z názvem BOOM! a my máme obrovskou radost, že na ní osobně dorazí jedna z největších ikon snowboardingu, Fin Eero Ettala. Abyste se na premiéru těšili ještě víc, tak vám právě dnes přinášíme obsáhlý rozhovor, který jsme s Eerem udělali před pár dny. Enjoy!