Freeride.cz

Hlavní sekce

Burton Monínec Season Opening 2017

Burton Monínec Season Opening 2017

Datum: 30. 10. 2016
Lokalita: Česká republika, Středočeský kraj
Adresa: Monínec
Druh akce: Závod

A je to tady. První snowboardové závody na českém území se blíží a s nimi i zahájení letošní zimy. V redakci nám přistála zpráva o zahájení sezóny ve Skiareálu Monínec, které proběhne poslední říjnovou neděli. O co přesně půjde a co vás 30. října čeká? Všechno důležité najdete v následující tiskové zprávě.

Zima se blíží a my jí půjdeme maximálně naproti. Jako první v ČR uspořádáme snowboardový závod na sněhu v této sezóně, a to už tento měsíc! Zní to neuvěřitelně?

V neděli 30. října 2016 proběhne ve Skiareálu Monínec první snowboard contest. Na programu bude Rail jam a BBQ party. To vše v rámci otevření střediska Monínec v nové zimní sezóně! Ano, Monínec startuje již v říjnu!

Ale to rozhodně není všechno - pokud přijedete na Monínec, můžete si zajezdit i mimo závod a vyzkoušet si snowboardy a další vybavení z nové kolekce Burton Snowboards 2017. Pro ty, kdo se rozhodnou závodit máme připravené dva balíčky. Ten první stojí 200Kč a obsahuje permanentku na vlek a startovné. Pro ty, kdo zaplatí 300Kč je připraven balíček obsahující permanentku na vlek, startovné a občerstvení z místního grilu. Závod pojedeme formou jamu, do kterého se můžou přihlásit všechny kategorie, tedy muži, ženy i děti. Na konci si jezdci mezi sebou vyberou nejlepšího. Vše můžou zhodnotit s Burton Teamem, který zde bude jezdit také, ale zároveň bude sledovat všechny triky a pomůže s hodnocením. Na Monínci tak uvidíte Mikiho Pajera, Katku Vojáčkovou a ze Slovenska dorazí Mat Nedorolík.

Pokud se ptáte, jak je to celé možné, tak díky tomu, že Skiareál Monínec nově disponuje technologií Snowfactory. Ta umožňuje výrobu sněhu při plusových teplotách a vyrobený sníh má i nízký bod tání.

Přes den zahraje Dj Poeta z Radia Spin. Těšit se tak můžete na nejnovější tunes a parádní atmosféru. Těšíme se na vás! Přijeďte s námi zahájit sezónu a užít si skvělý den na prvním sněhu!

Kdy: Neděle 30.10. 09:00
Kde: Skiareál Monínec
Závod: Rail jam o věcné ceny v hodnotě 25.000!
Startovné: 200Kč (permanentka + startovné), 300Kč (permanentka + startovné + gril)

Aktuální info najdete na stránce události na facebooku.

Zdroj: Tisková zpráva

Související články:

Burton Monínec Season Opening 2017

Burton Monínec Season Opening 2017

Před dvěma dny se na Monínci konala otvíračka zimní sezóny. Ano, je to tak! Jak je možné, že se opening u nás mohl konat tak brzo a jak celá akce probíhala se dozvíte z následujícího článku od Maťa Nedorolíka, fotek od Davida Blažka a videa od 4elements!