Freeride.cz

Hlavní sekce

Chomutovský pohár lyží a snowboardů 2017

Chomutovský pohár lyží a snowboardů 2017

Datum: 30. 9. 2017
Lokalita: Česká republika, Ústecký kraj
Adresa: Chomutov
Druh akce: Závod

V redakci nám přistála zpráva o blížícím se 2. ročníku akce Chomutovského poháru lyží a snowboardů. Za touto akcí stojí místní parta Maximal Animal a my si dnes celou akci připomeneme v základních datech. Dále už zpráva od kluků z M.A.

Vytvoříme zimu přímo na náměstí v centru města Chomutova. Postavíme velkou konstrukci, na kterou navezeme dostatek sněhu.

Hlavní show této události bude exhibiční závod českých olympioniků a reprezentantů na lyžích i snowboardu. Soutěžíme o zlatý chomutovský pohár, který předá primátor města.

Tento ročník si navíc zajezdí i široká veřejnost, pro kterou bude postavena lehká překážka.

Nezapomínáme ani na ty nejmenší, pro které přijede Burton snowpark, a tam si děti budou moci vyzkoušet, jaké to je, se na snowboard vůbec postavit.

Bohatý doprovodný program nebude chybět. Po celou dobu můžete trávit čas v našem stanovém městečku, které vám nabídne jídlo, pití, kávu, posezení, módu, rychlá auta, skákací hrad, malovaní a další zajímavosti.

Také se těšte na autogramiádu olympioniků, taneční vystoupení mistrů světa, speciální hamburgry od těch nejlepších, pivo od maestra v čepování, hry a soutěže o věcné ceny pro všechny návštěvníky.

Finále Chomutovského poháru se odehraje ve večerních hodinách za umělého osvětlení. Dozvíme se, kdo se stal šampiónem, rozdáme věcné ceny a poháry.

Tím vše nekončí, po ukončení akce na náměstí se přesuneme o 50m dále, do prostoru Music XS clubu, kde proběhne afterparty a všichni to zakončíme pořádným koncertem s těmi nejlepšími DJs a kapelami až do rána.

Časový harmonogram:
12:00 - Otevření tematického areálu
13:00 - Open závod pro amatéry
15:00 - Sněžné hry pro děti a rodiče
16:00 - Vystoupení taneční skupiny Beethoven DC Chomutov
16:30 - Soutěže pro děti
17:00 - Zahájení exhibičního závodu
18:00 - Soutěže se sponzory
18:30 - Semifinále exhibičního závod
19:30 - Work shopy
20:00 - Super finále exhibičního závodu
20:30 - Vystoupení street dance
21:00 - Vyhlášení chomutovského poháru
22:00 - Ukončení akce na náměstí
22:00 - Start after párty v přilehlém XS klubu
06:00 - Konec

Aktuální info hledejte na stránce události a celou akci si za týden co nejvíc užijte. Bude to zase pecka.

www.maximalanimal.cz

Související články:

Chomutovský pohár lyží a snowboardů 2017

Chomutovský pohár lyží a snowboardů 2017

Poslední den v měsíci září patřil akci Chomutovský pohár lyží a snowboardů, za kterou stojí již podruhé místní parta Maximal Animal. Tady se podívej na obsáhlou fotogalerii.

Chomutovský pohár lyží a snowboardů s Maximal Animal

Chomutovský pohár lyží a snowboardů s Maximal Animal

Poslední den v měsíci září patřil akci Chomutovský pohár lyží a snowboardů, za kterou stojí již podruhé místní parta Maximal Animal. Máme tu jejich report s obsáhlou fotogalerkou a videem.