Freeride.cz

Hlavní sekce

Close Winter Shred 2017

Close Winter Shred 2017

Datum: 22. 4. 2017
Lokalita: Česká republika, kraj Vysočina
Adresa: Žďár nad Sázavou
Druh akce: Závod

Do redakčního emailu nám dorazila pozvánka na sobotní akci Close Winter Shred 2017, která se opět uskuteční před Squatt miniramp ve Žďáru nad Sázavou. Jaký bude program a co na návštěvníky týhle akce čeká? Víc už tahle upoutávka.

Chceš využít poslední možnost a ještě tuhle sezónu zashredit? Doraž na Squatt miniramp ve Žďáře nad Sázavou na druhý ročník akce Close Winter Shred a zakonči sezónu pojezdama ze střechy! Budova naproti bazénu, v sobotu 22.4.!

Hodinu po poledni začnou rozjezdy a v průběhu odpoledne se pojede jam. Na konci vyhlásíme tři nejlepší ridery, který si odnesou věci od nás a od sponzorů. Jednání s posledními sponzory stále trvá, ale určitě se můžeš těšit na ceny od Snowbitch.cz, Nano snowboards a Shred Generation.

Zda letos pojedeme Best trick, Cash4Tricks nebo obojí, oznámíme až podle posledních sponzorů

Jestli letos bude opět hokejková roura nebo vyvaříme rail ještě nevíme.

Oukej, ale co když chceš pojezdit, ale na snowboard už to nevidíš? Naše minirampa bude plně k dispozici, takže skate, BMX nebo inline můžeš vzít s sebou. Jak to na Squatt miniramp vypadá můžeš vidět třeba v tomhle videu.

Samozřejmě ticho nečekej. Celou akci bude podkreslovat DJ Pechy a na afterparty zahraje svoje sety k tanci a poslechu DJ Duplicate a v rytmu EDM se ponese DJ Yuri.

Celou akci pořádáme společně s klubem Batyskaf, kde se ten večer koná mejdan, takže pokud tě neberou DJs u nás, můžeš těch pár mětrů odběhnout zapogovat a zakalit tam.

Po celou dobu bude na Squattu otevřen bar, takže žízní trpět rozhodně nebudeš. Křídla do akce nevěnuje nikdo jinej než Red Bull.

Aktuální info o akci sleduj na stránce události na facebooku.

Související články:

Close Winter Shred 2017 + video

Close Winter Shred 2017 + video

Předposlední dubnovou sobotu jste měli možnost vyrazit na akci Close Winter Shred, která se uskutečnila ve Squatt miniramp ve Žďáru nad Sázavou. Jak tahle akce proběhla? Koukni na report, fotky a video a za rok tam.