Freeride.cz

Hlavní sekce

Freeride.cz Last Christmas Party

Freeride.cz Last Christmas Party

Datum: 20. 12. 2012
Lokalita: Česká republika, Praha
Adresa: Klub Roxy Praha, Dlouhá 33, Praha 1
Druh akce: Mejdan

Váš oblíbený internetový magazín o adrenalinových sportech Freeride.cz pro vás ve spolupráci s Horsefeathers Store Praha a za podpory Jägermeisteru nachystal poslední mejdan vašeho života. Těsně před mytickým datem, kdy podle kalendáře starých Mayů zanikne svět, se potkáme ve čtvrtek 20.12. 2012 v pražském klubu Roxy, abychom společně oslavili nejen Vánoce, ale všichni se úplně naposledy v životě viděli, pokecali, popili, potančili a až do rána pobavili. U této příležitosti jsme pro vás připravili vymazlený vánoční program, který budiž tou nejlepší pozvánkou!

Název: Freeride.cz Last Christmas Party
Místo: Klub Roxy Praha, Dlouhá 33, Praha 1
Datum: Čtvrtek 20.12.2012
Čas: vstup 19.00 / start koncertů 21.00
Vstup: 200 Kč / 100 Kč (po 23.00)

Tentokrát nepůjde o premiéru snowboardového filmu, jak jste na podzim od nás zvyklí. Ve čtvrtek 20. prosince se v Roxy uskuteční náš historicky první vánoční mejdan a zároveň vůbec poslední mejdan nás všech, takže to prostě musíme vzít ve velkém. Hlavním bodem programu bude živý koncert hned dvou bandů, a to Prago Union Livě Band a Ucee & Flavour Band. Obě tyhle kapely patří mezi to nejlepší, co momentálně nabízí česká hudební scéna a zároveň nám nejlépe “pasuje” na čtenáře našeho magazínu.

Mejdan odstartuje cca dvouhodinový koncert, při kterém se na podiu vystřídá řada vynikajících hudebníků včetně dvou zpěváků - Kata z Prago Union a Uceeho, který v současnosti účinkuje společně s Flavour Bandem, tedy hudebním tělesem známé kapely United Flavour. Už na vstupu obdržíte lístek do tomboly a po celý večer si budete moci přikoupit další včetně tradičních dárkových balíčků. Nabitá vánoční tombola bude vyhlášena hned po skončení koncertu a ti nejšťastnější v ní vyhrají například snowboard Bataleon, vázání Switchback, bundu Horsefeathers a další ceny od Horsefeathers Store Praha, který se mimochodem nachází cca 200 metrů od Roxy. Po úpravě stage pak vypukne speciální vánočně laděný DJ Battle, ve kterém se proti sobě postaví a koledami bojovat budou DJ Akvamen a DJ Robot. Potom už všichni společně budeme ať už na baru, na parketu nebo v chill-outu čekat na avizovaný konec světa...   

To ale není všechno, co potřebujete vědět! Za vstupné 200 Kč dostanete nejen dva živé koncerty a mejdan za hudby z gramců dvou z nejlepších českých DJs, ale také vánoční dárek od Freeride.cz a partnerů mejdanu v minimální hodnotě 300 Kč! Každý z prvních 500 návštěvníků si bude moci přímo pod vánočním stromkem vybrat jeden ze zabalených dárků a rovnou si ho rozbalit. Dohromady to znamená, že dostanete mnohem více než zaplatíte!

Další atrakcí večera jistě bude old school video room v chill-outu, kde se budete moci podle předem stanoveného a vyvěšeného programu postupně kouknout na největší díla historie české snowboardové, freeski a bikové kinematografie v čele s kousky jako jsou Dai Aira, Vo(a)yage nebo The LAB.

Program*:
19.00 dveře otevřeny, dárky rozdávány
21.00 živý koncert Prago Union Livě Band
22.00 živý koncert Ucee & Flavour Band
23.00 vyhlášení vánoční tomboly
23.20 speciální vánoční DJ Battle Akvamen vs. Robot
00.00 začátek čekání na konec světa + párty až do úplného konce

* Časy jsou orientační a vyhrazujeme si právo je měnit podle vývoje akce. Každopádně jestli chcete vidět koncert, doražte včas! ;-)

Další program:
Jägermeister Welcome Drink pro prvních 200 hostů
dárky pro prvních 500 hostů pod vánočních stromečkem
vánoční výzdoba klubu
našlapaná vánoční tombola
oldschool video room v chill-outu
speciální vánoční ceny na drinky

Partneři akce: Horsefeathers Store Praha, Jägermeister, Grow Shop, Bataleon snowboards, Switchback Bindings, Lobster snowboards
Mediální partneři: Radio Spin, HipHopStage.cz, Studentskaleta.cz, Doklubu.cz, 4elements.tiscali.cz

Související články:

Freeride.cz Last Christmas Party

Freeride.cz Last Christmas Party

Už příští čtvrtek se v pražském klubu Roxy odehraje vánoční mejdan našeho magazínu. Připravujeme pro vás parádní program včetně live koncertu kapel Prago Union Livě Band a Ucee & Flavour Band!

Freeride.cz Last Christmas Party by Kuba Křen

Freeride.cz Last Christmas Party by Kuba Křen

Je to měsíc, co jsme se sešli v pražském klubu Roxy na historicky prvním vánočním večírku našeho portálu. Na Freeride.cz Last Christmas Party se se svou výbavou ukázal i Kuba Křen, jehož edit můžete nyní shlédnout.