Freeride.cz

Hlavní sekce

Kaunertal Opening 2016

Kaunertal Opening 2016

Datum: od 7. 10. 2016 do 9. 10. 2016
Lokalita: Rakousko, Tirolsko, Kaunertal
Adresa: Kaunertal
Druh akce: Ostatní akce

Pro všechny příznivce snowboardingu a obzvláště jibbingu doporučujeme v kalendáři zaznamenat datum 7. - 9. října 2016. V těchto dnech totiž bude probíhat již 31. (!) ročník akce Kaunertal Opening. Tady jsou základní informace.

Tamní vymazlený snowpark bude letos vylepšen ještě o něco víc, a to díky přidání „Half-Mile-Jib-Line", což bude 800 metrů dlouhá lajna, ve které naleznete jibbové překážky všech tvarů a velikostí. V klasickém Open Parku budou probíhat contesty jak pro amatéry, tak pro pozvané profi snowboardery v čele s Američanem Ericem Beacheminem. Vedle restaurace bude postaven také Playground Park s minirampou - vhodné místo pro hiking sessions. Přesnou 3D vizualizaci setupu středisko Kaunertal poskytne již brzy.

Aby toho nebylo málo, tak Blue Tomato Testival City vám zdarma poskytne vybavení od více jak padesáti snowboard a freeski značek. Samožrejmostí jsou také různé sessions jak na svahu, tak i mimo něj - během večerů se budou o zábavu starat světoznámí DJs jako například Wax Wreckaz nebo Eric Bobo z Cypress Hill.

Základní info v bodech:
- Nový setup parku
- Blue Tomato Testival
- Contesty a Sessions
- Yamaha Jib´n´Playground
- Djs, workshopy, punptrack, Snowboard Muzeum, grilování
- Večerní mejdany

Více informací naleznete na webu a facebooku. Kompletní informace najdete i na facebookové události.

Související články:

Kaunertal Opening 2016 - short edit by Freeride.cz

Kaunertal Opening 2016 - short edit by Freeride.cz

Po fotkách, reportu a full partu Dušana Kříže vám dnes přinášíme krátký edit z tripu české party na letošní Kaunertal Opening, který se konal začátkem října. Click & enjoy!