Freeride.cz

Hlavní sekce

Le Grind Retro Jam 2017

Le Grind Retro Jam 2017

Datum: 25. 3. 2017
Lokalita: Česká republika, Krušné hory
Adresa: Boží Dar
Druh akce: Závod

Do redakce nám dorazila aktuální zpráva o blížícím se dalším ročníku akce Le Grind Retro Jam, která opět proběhne ve snowparku na Neklidu. Kdo zažil místní partu ví, že se má opět na co těšit. Tady je rychlá pozvánka, další informace hledejte na stránce události na facebooku. Do deníčku si zapište datum 25.3.2017.

Le Grind Retro Jam, již tradiční season closing event ve snowparku Neklid, se letos pojede opět v kategoriích Retro (historický snowboard podmínkou), Muži, Ženy a Děti. Závod se pojede osvědčeným formátem riders for riders.

Vítězové si odnesou bohaté věcné ceny od sponzorů akce značek Le Grind, Horsefeathers, Nitro, Vans, Yetti snowboard school. Správný pitný režim zajistí opět Corona, Staropramen a džusy Jumex, volty dodá Jägermeister.

Letos se můžete těšit na lanový vlek přímo ve snowparku, live Dj přímo na kopci, catering nejlepších uzenin Doupovské provenience (Pelant) mnoho dalšího.

Neváhejte a doražte se důstojně rozloučit se zimní sezónou, ve stylu 80´s - 90´s.

Související články:

Le Grind Retro Jam 2017

Le Grind Retro Jam 2017

Není akce jako akce. Některé probíhají tak, že jsou a nemají vlastně žádný příběh a smysl, ale my se takové dnes rozhodně věnovat nebudeme. Vydáme se totiž na Neklid, kde nic podobného nehrozí. Místní parta stojí vždycky za něčím, co svůj smysl má a příběh rozhodně vypráví. Dáme si report z letošního ročníku Le Grind Retro Jamu, který se uskutečnil na konci března a opět přivítal plno dychtivých jezdců, vyznávajících old school prkna, oblečení, ale především atmosféru. Tady je report od Majďáka.