Freeride.cz

Hlavní sekce

Prague Movie Tour Stop - Dayumm / Ísland Born / ByndxMdls

Prague Movie Tour Stop - Dayumm / Ísland Born / ByndxMdls

Datum: 16. 10. 2016
Lokalita: Česká republika, Praha
Adresa: P.M. Club, Trojická 10, Praha 2
Druh akce: Mejdan

Blíží se další premiérová akce v Praze, a tak je načase si k ní něco říct. Už v neděli 16.10. nás přijede navštívit nabitá parta Monster Energy riderů, kteří představí hned tři letošní videoprojekty. Sage Kotsenburg, Halldór Helgason, Eiki Helgason, Kevin Backstrom, Tor Lundström a Sebbe De Buck - to je seznam zabijáků, které můžete potkat už zanedlouho v pražském P.M. Club & Cocktail baru!

Loni byla Praha svědkem historické události, kdy k nám přijeli odprezentovat svoje filmy jak hvězdné bratrské duo z Islandu Halldór a Eiki Helgasonové, tak nerozlučná švédská dvojka party tigers Kevin Bäckström - Tor Lundström. Párty to byla mocná, kdo byl ten určitě pamatuje. Letos Monster Energy přichází s ještě větší peckou a my jsme nesmírně rádi, že naše hlavní město je na seznamu premiérové tour, která letos představí publiku po celé Evropě hned tři filmové projekty. Do Prahy se tak v neděli 16. října dostaví nejen výše zmiňování Helgasonové, Kevin a Tor, ale také jedna z největších momentálních hvězd snowboardingu, vítěz olympijského slopestylu v Soči a několikanásobný medailista z X Games Američan Sage Kotsenburg! Celou partu pak doprovodí ještě samotní filmaři a také vycházející evropská hvězda Belgičan Sebbe de Buck.

Určitě vás udivuje, že je akce naplánovaná na neděli, ale tak to v rámci celé tour klukům vychází a my s tím nic neuděláme. Nicméně i přesto věříme, že si 16. října večer najdete čas a přijdete se podívat a osobně pozdravit s ridery toho nejtěžšího kalibru co dnešní snowboarding nabízí! Premiéru pro vás připravuje Freeride.cz společně s hlavním partnerem Monster Energy, dále HORSEFEATHERS CLOTHING, Lobster snowboards CZ & SK, 7/9/13 Czech Republic, NEV-DAMA cestovní kancelář a Jack Daniel's Tennessee Whiskey.

Kromě samotného promítání na velkém plátně pro vás máme připravenou autogamiádu všech riderů, rozdávání dárků a samozřejmě afterparty, na kterou si pro vás připravuje Dj Lucky boy speciální DJ set! První z vás nemine welcome drink Jack Daniel’s Tennessee Fire a ten bude i po celý večer za příznivé akční ceny.

Tady vám přinášíme více informací k jednotlivým filmům, abyste věděli na co se můžete těšit. Novinky pak sledujte jak na Freeride.cz, tak tady na facebookové události.

DAYUMM

"Dayumm" je snímek natočen a sestříhán Joe Carlinem v hlavních rolích s Halldórem Helgasonem a Sagem Kotsenburgem. Tento film podle jeho tvůrců odráží hodně z toho, proč jsme se všichni dali na snowboarding. Je o cestování po celém světě s nejlepšími kamarády, vzájemném hecování k trikům, o kterých jste netušili, že jsou vůbec možné, a užívání si tolik zábavy co to jen jde! Ať se jedná o streetové spoty nebo backcountry, film ukazuje široký záběr a kreativitu triků obou talentovaných riderů. Natáčení probíhalo v Japonsku, Minnesotě, Rakousku, Itálii, na Islandu a v Norsku a ve filmu se objeví také Max Warbington, Teddy Koo, Nils Mindnich, Jesse Paul, Benny Milam, Sven Thorgren, Jake Olson-Elm a Eiki Helgason.

ÍSLAND BORN

Eiki Helgason je islandský profesionální snowboarder, který mimo jiné patří do teamu české značky Horsefeathers. Eiki se narodil v Akureyri na severu Islandu, stejně jako jeho táta i děda. Když Eiki jako mladý objevil snowboarding, začal vidět věci jinak. A právě o tomto je jeho nejnovější “mockumentary” projekt Ísland BORN, který natočil a sestříhal Mark Wiitanen, stojící například za filmem "Nation" od TransWorld Snowboarding. Eiki a Stanley Leveille vás zavedou jen trochu@ seriózním, ale hlavně vtipným dokumentem zpět do doby Eikiho vyrůstání na Islandu a ukážou jeho Eikiho vliv na lokální scénu. Poté samozřejmě bude následovat smršť těch nejlepších záběrů v Eikiho nenapodobitelném stylu.

BYNDxMDLS VACATION FOREVER

BYND X MDLS crew je zpět se svým druhým filmem, který nese jméno "Vacation Forever". Do této rozšířené rodiny v současnosti patří Kevin Backstrom, Tor Lundström, Max Buri, Sebbe De Buck, Ulrik Badertscher a David B. Djité, kteří strávili svoji sezónu 15/16 filmováním v Japonsku, Švýcarsku, Rakousku, Chile, Francii a USA. Ve Vacation Forever se můžete těšit na backcountry, freeriding, snowparky s kámošema a zdravou dávku večírků přesně tak jak byste od téhle vyhlášené party očekávali.

Hlavní partner akce: Monster Energy
Další partneři: HORSEFEATHERS CLOTHING, NEV-DAMA cestovní kancelář, Jack Daniel's Tennessee Whiskey, Lobster snowboards CZ & SK, 7/9/13 Czech Republic
Organizátor a hlavní mediální partner: Freeride.cz
Místo: P.M. Club & Cocktail bar (Trojická 11, Praha 2)
Datum: neděle 16. října 2016
Start: 20.00
Vstupné: 100,- Kč

Související články:

Prague Movie Tour Stop - Dayumm / Ísland Born / ByndxMdls

Prague Movie Tour Stop - Dayumm / Ísland Born / ByndxMdls

Blíží se další premiérová akce v Praze, a tak je načase si k ní něco říct. Už v neděli 16.10. nás přijede navštívit nabitá parta Monster Energy riderů, kteří představí hned tři letošní videoprojekty. Sage Kotsenburg, Halldór Helgason, Eiki Helgason, Kevin Bäckström, Tor Lundström a Sebbe de Buck - to je seznam zabijáků, které můžete potkat už zanedlouho v pražském PM klubu!

Vyhraj prkno Lobster a Eikiho kolekci Horsefeathers!

Vyhraj prkno Lobster a Eikiho kolekci Horsefeathers!

Pražská premiéra tří filmů v produkci Monster Energy se rychle blíží a my tu pro vás máme u této příležitosti soutěž o parádní ceny. Celkem pět z vás vyhraje luxusní ceny včetně snowboardu Lobster a věcí z Eikiho kolekce od Horsefeathers!

Eiki Helgason o svém filmu Ísland Born

Eiki Helgason o svém filmu Ísland Born

Už tuhle neděli 16. října vypukne v pražském PM klubu premiérová párty hned tří filmů, za kterými stojí nejlepší jezdci týmu Monster Energy. Jedním z nich je Eiki Helgason, kterého už více než rok sponzoruje česká firma Horsefeathers Clothing, a na základě této spolupráce je s naší zemičkou intenzivně provázaný. Eiki v minulé sezóně natočil filmový projekt “Ísland Born” a právě ten bude jedním ze tří filmů promítaných na nedělní premiéře

Kevin Bäckström o BYND x MDLS Vacation Forever

Kevin Bäckström o BYND x MDLS Vacation Forever

Už v neděli se v pražském PM klubu uskuteční premiéra hned tří filmů z produkce Monster Energy snowbard teamu a jedním z nich je i další kousek ze série BYNDxMDLS, za kterým stojí švédská dvojka Kevin Bäckström - Tor Lundström. A právě z Kevina jsme vytáhli pár aktuálních informací, abyste se mohli těšit ještě víc!

Pár slov Sage Kotsenburga k filmu Dayumm!

Pár slov Sage Kotsenburga k filmu Dayumm!

Máme tu poslední upoutávku na zítřejší premiéru pod taktovkou Monster Energy, která se odehraje v pražském PM klubu. Jedním ze tří představovaných filmů bude projekt “Dayumm!” a právě o něm nám řekl pár informací sám Mr. Sage Kotsenburg!

Dayumm! - Full movie

Dayumm! - Full movie

Sage Kotsenburg se na našich stránkách dnes objeví ještě jednou, a to po boku svého kámoše Halldóra Helgasona, s kterým minulou zimu natáčel projekt Dayumm! Film je venku a nyní ke shlédnutí na Freeride.cz.

BYNDxMDLS - Vacation Forever - Full movie

BYNDxMDLS - Vacation Forever - Full movie

Máme tu další full movie, které nám přináší, pod hlavičkou BYNDxMDLS, známá dvojice Tor Lundström a Kevin Bäckstrom. Letošní projekt nese název Vacation Forever a pokud jste ho neviděli při pražské premiéře, nyní máte možnost.