Freeride.cz

Hlavní sekce

World Snowboard Day 2017 - Vítkovice

World Snowboard Day 2017 - Vítkovice

Datum: 22. 1. 2017
Lokalita: Česká republika, Krkonoše
Adresa: Vítkovice v Krkonoších
Druh akce: Závod

Celosvětový den snowboardingu letos připadá na neděli 22. ledna a vítkovický K2 snowpark se k oslavám jako každý rok srdečně připojuje. Kromě vymazleného snowparku čeká na všechny příchozí oslavence také doprovodný program. Více v následujícím textu.

Snowpark setup
Vítkovický K2 snowpark je v provozu od 15.12. a neustále se rozrůstá co do počtu usazených překážek a postavených skoků a to dle avízované 3D vizualizace pro sezónu 2016/17.

Kromě nespočtu překážek budou v provozu také skoky v medium line (5m + 8m) a letos premiérově také skoky v pro line (12m + 15m), které budou celou sezónu hýčkány novou rolbou s navijákem, takže dopady budou v luxusu. Na své si přijdou samozřejmě i začátečníci a to díky easy line, s malými skoky a bezpečnými překážkami. Samozřejmě tato oslava není uzavřenou společností, tudíž jsou freeskieři jako vždy ve snowparku vítáni.

Foto/video shooting
Celý den se budou po snowparku pohybovat kluci z filmařské party Make it Real a také fotograf, kteří budou vždy na vybrané překážce či skoku natáčet a fotit. Takže ideální příležitost se objevit v některém záběru ve finálním videu z akce nebo si nechat nacvakat nějakou pěknou fotku.

Public contest
Součástí WSD ve Vítkovicích bude také public snowboard contest na vybrané překážce o věcné ceny partnerů vítkovického snowparku. Žádná registrace, či startovní čísla - jednoduše riders to riders contest. Hledat budeme nejzajímavějšího progresora v kategorii man, woman a rookie (do 15 let).

K2 snowboarding demo
Značka K2 je již druhým rokem hlavním partnerem snowparku a v neděli budete moci v rámci testcentra vyzkoušet aktuální kolekci snowboardů a vázání této značky, která vyrábí snowboardové vybavení od roku 1987.

Na závěr patří velké díky skiareálu Aldrov a partnerům vítkovického snowparku K2 snowboarding, K2 skis, Sencor Action Cam, G-Shock, Dakine a Horsefeathers. A samozřejmě díky mediálním partnerům akce Freeride.cz a Boardmag.cz a všem co na snowparku makají a do snowparku jezdí!

Více info o K2 snowparku Vítkovice:

facebook.com/freestylearea.eu
facebook.com/freestyleareavitkovice
www.freestylearea.eu
#freestylearea

Související články:

World Snowboard Day 2017 - K2 snowpark Vítkovice

World Snowboard Day 2017 - K2 snowpark Vítkovice

Minulou neděli 22. ledna proběhl oficiální World Snowboard Day, kdy se k oslavám snowboardingu každoročně připojuje spousta snowparků po celé planetě a také několik snowparků v České republice. Jedním z nich byl již tradičně vítkovický K2 snowpark. Právě odsud jsme dostali tento krátký textík, video a fotogalerku.

World Snowboard Day 2017 - Vítkovice by Oškrk

World Snowboard Day 2017 - Vítkovice by Oškrk

Světový den snowboardingu proběhl tento rok i ve vítkovickém K2 snowparku a na místo dorazila slušná sebranka riderů. Na místě byl i Michal Ośkrkaný, který do své kouzelné krabičky nacvakal následující snímky.