Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Sunrise Sessions by Carinthia

Na východě USA panuje skvělá zima a v jednom z tamních nejlepších parků Carinthia parks už proběhla fotogenická sunrise session. Videozáznam z této události čekujte tady:

20. 1. 2018 v 09.00, napsal Honza „HonzaFR“ Plesník, Fotka

okomentuj!

Novinka: Honza Kaňůrek ti ukáže, jak si navoskovat prkno

Opakování je matkou moudrosti, a tak se podíváme na to, jak si správně navostkovat prkno. Dnešním lektorem se stane Honza "Kaňůs" Kaňůrek, a že to nebude jen tak ledajaké voskování, to je u něj přece všem jasné.

Facebook: https://www.facebook.com/HonzaKanurek
Instagram: http://instagram.com/jankanurek
YouTube: http://youtube.com/kanusek

19. 1. 2018 v 14.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: The Pepper Video by Fallen Leaf

Pokud jste ještě neviděli The Pepper video od produkce Snowboarder Magazine, tak teď máte jedinečnou možnost se podívat na několik záběrů od hlavních protagonistů, mezi které patří: Bode Merrill, Garret Warnick, Ozzy Henning, Chris Grenier, Justin Keniston a Jon Stark. Kompilaci pro vás připravila parta Fallen Leaf.

19. 1. 2018 v 12.00, napsal Honza „HonzaFR“ Plesník, Fotka

okomentuj!

Novinka: Airblaster - Back 2 Banff

Parta TRE SQUAD natočila parádní edit v kanadském resortu Sunshine Village u města Banff. Jak už název střediska napovídá, čeká na nás pěkně prosluněný edit, který vás dozajista nakopne na víkendový pojezd.

Riders: Tucker Andrews, Max Warbington, Logan Beaulieu & Max Tokunaga

19. 1. 2018 v 09.00, napsal Honza „HonzaFR“ Plesník, Fotka

okomentuj!

Novinka: Toni Kerkela za Salomon Snowboards

Finský jibber Toni Kerkela již nějaký ten pátek reprezentuje produkty od značky Salomon. Nyní však finský rider spolupracuje s touto francouzskou firmou oficiálně a tato událost je pomyslně virtuálně podepsána pomocí klasického welcome videa.

18. 1. 2018 v 15.00, napsal Honza „HonzaFR“ Plesník, Fotka

okomentuj!

Novinka: Mike Ravelson - Brighton & BoneZone

Mike Ravelson společně s kameramanem Paul Osbornem dali dohromady tento netradičně pojatý edit. Video dokumentuje začátek sezóny v jednom z nejoblíbenějších středisek a snowparků vůbec - Brighton Resort v americkém státě Utah.

18. 1. 2018 v 12.00, napsal Honza „HonzaFR“ Plesník, Fotka

okomentuj!

Novinka: Strange Brew - Cole and Keenan

Kalifornský filmmaker Danny Kern strávil den s partou Strange Brew ve středisku Boreal. Koukněte na netradiční pojetí snowboardingu v podání riderů Keenana Cawleyho a Cole Sorensona.

18. 1. 2018 v 09.30, napsal Honza „HonzaFR“ Plesník, Fotka

okomentuj!

Novinka: Think Thank - Spruces

Známá americká videoprodukce Think Thank strávila začátek sezóny v Utahu - konkrétně na DIY spotu BoneZone. Kluci tam natočili bezmála devět minut kreativního jibbingu, který vás dozajista navnadí na víkendový pojezd.

Riders: Ted Borland, Brandon Reis, Matt Coughlin, Jeff Holce, Tucker Brown, Cooper Whittier, Brendan Sullivan, Nirvana Ortanez, Melissa Riitano, Kyle Neinhouse, Phil Hansen, Ozzy Henning, Scotty Arnold, Chris Beresford, Madison Blackley, Jackie Lammert, Dusty Miller, Chris Brewster, Chris Grenier a Austen Granger

17. 1. 2018 v 17.30, napsal Honza „HonzaFR“ Plesník, Fotka

okomentuj!

Novinka: Micah Sienkowski - Cannonsburg edit

Micah Sienkowski je mladý talent z amerického státu Michigan. Micah vzal svou Sony VX kameru a natočil společně se svými kamarády svěží parkový edit ze střediska Cannonsburg. Koukněte, jak si kluci ze středozápadu užívají snowboarding.

17. 1. 2018 v 12.00, napsal Honza „HonzaFR“ Plesník, Fotka

okomentuj!

Novinka: Airblaster #SKOLF World Tour 2018 - Timberline

Airblaster crew vždycky patřila k těm značkám, které svou aktivitu zaměřují především na zábavu. U jejich akce #SKOLF jde právě a především o zábavu. Sice tento závod má svá pravidla, ale cílem je se bavit a užívat si snowboarding s kámošema. Výsledkem je pak třeba tato úžasná akce. První letošní zastávka proběhla v Oregonu v resortu Timberline a my si dáme její rekapitulaci. Rozhodně si tohle nenechte ujít a těšte se na další zastávku v Copper Mountain na konci ledna.

17. 1. 2018 v 09.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

< novější123456812193255961733115621019