Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: United Slopes Of America - Season 2 Ep1

Za projektem United Slopes Of America stojí Desiree Melancon, která se rozhodla projet všechny resort Severní Ameriky. Jelikož se to nedá stihnout za jednu sezónu, budeme pokračovat i letos. Desiree tedy opět sedá do svého camper vanu a vyráží do střediska Brighton, kde je podle ní nejlepší prašan. Tady potkala plno svých známých a natočila s nimi letošní úvodní díl. Pohodlně se usaďte, není to nejkraší edit.

Riders: Desiree Melancon, Jill Perkins, Nirvana Ortanez, Marc O’Malley, Bar Dadon, Nate Carrol, Jon Stark, Garrett Warnick, Bode Merrill, Justin Keniston, Christian Sparks, Gravedigger, Amanda Hankison, Katie Kennedy, Mike Rav, Paul Osborne, Pat Fava, Seth Huot a Parker Szumoswski.

20. 11. 2017 v 17.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: K2 Snow - Beats Working

Společně si zajezdit s kámošema v parádních podmínkách Mt. Bachelor, Santiam Pass a Willamette Pass. Právě to si dala parta z K2 Snow a výsledkem je jijich edit Beats Working. Sjezdovky, lesy, volný terén, splitboarding, a to všechno v hlubokým sněhu. Velká chuťovka. Tim Eddy, Hannah Eddy, Stratton Matteson, Destry Serna a Alex Maros si to dokázali užít na maximum. Koukni na to, bude se ti to líbit.

20. 11. 2017 v 15.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Nové značky v Buyer´s Guide 2018 - Union, Dragon, Sessions a Flow

Víkend je za námi a my vám přinášíme další značky, které jsme pro vás připravili do letošního přehledu vybavení Freeride.cz Buyer´s Guide 2018. V úvodním článku jsme vám slíbili daleko víc značek a slib plníme. Nově si tak můžete procházet kolekce značek Union Bindings, Dragon, znovu obnovený brand Sessions a stálici mezi snowboardovými veličinami Flow.

Stále doplňujeme nové značky a již brzy se opět ozveme s dalšími novinkami. Aktuálně můžete procházet produkty od 28 značek. Užívejte přehledu Freeride.cz Buyer´s Guide 2018 a připravujte se na blížící se sněhovou nadílku.

WWW.BUYERSGUIDE.CZ

20. 11. 2017 v 12.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Marie-France Roy - Full part z filmu Cosa Nostra

Hodně očekávaný film Cosa Nostra z produkce Arbor Snowboards je tu se svým dalším full partem. Po našláplém partu Franka Aprila, která nás vzal na nádherné streetové spoty, si dnes dáme Marii-France Roy. Ta vyznává spíš volný terén a koukat se na ní při ježdění v prašanu, je čistá radost. V tomto partu to opět dokazuje.

Připomínáme, že česká premiéra tohoto filmu proběhne na letošním Vánočním večírku Snowboard Zezula.

20. 11. 2017 v 10.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: The Manboys - Ep 5 - Doctor Spaceman

Po páte a v letošní sérii Something by the Manboys naposledy, se vydáme do kanadského Whistleru a místní nádherné backcountry po boku kluků z party The Manboys. Tahle crew je známá svou láskou k volnému terénu a my si ho v tomto dílu užíjeme opět dostatek. Matt Belzile, Rusty Ockenden, Chris Rasman, Jody Wachniak a Eric Jackson se pro letošek loučí a my děkujeme za luxusních pět dílů.

19. 11. 2017 v 18.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: StaleLife - Board Setup in Stubai

Stale Sandbech vyrazil na Stubai, kam byl pozván na akci Prime Park Sessions. Než se s ním vydáme na místní kickery, podíváme se na jeho aktuální setup prkna a vázání. Pak už nás čeká jeden kousek za druhým a parádní letecký edit.

19. 11. 2017 v 14.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Raw B-Roll edit z filmu Loose od Postland Theory

Postland Theory crew je tu se svým B-Roll editem, ve kterém se podíváme na další záběry z jejich novinky Loose. Pánové si dali hodně slušný spoty. Celý film si dejte na webu www.postlandtheory.com.

19. 11. 2017 v 11.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Slice 'n' Dice by Nidecker

Dave Crozier a Lewis Sonvico z teamu značky Nidecker jsou tu se svým editem Slice ´n´ Dice. Na Stubai si dali pár carvingových oblouků a tohle z toho vzniklo.

18. 11. 2017 v 18.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Trailer k filmu A Love Like Mine Is Hard To Find

Kluci z Mindset PRDCTNS mají venku trailer ke svému novému filmu A Love Like Mine Is Hard To Find. Půjde o streetovo backcountry věc a podle upoutávky to nebude vůbec špatné. Čtvrteční premiéra byla asi veliká, vy si to dejte teď a těšte se na plnou verzi.

Riders: Elio Fumagalli, Lou Staub, Florian Fischer, David Djite, Dario Burch, Jeron Lohner, Joel Staub, Adrian Oesch, Gregor Betschon, Max Wettstein & Florian Arnold.

18. 11. 2017 v 14.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Carinthia Parks Opening Weekend 2017

Severoamerické resorty postupně otevírají letošní sezónu a my tu máme edit z prvního týdne ve středisku Carinthia Parks. Tam si to užili lokálové Shaun Murphy, Levi Gunzburg, Jeremy Ellenberg, Jake Gaudet, Rory Bruder, Jack “J-Scoot” Szkutak a Max Lyons a my se můžeme podívat, jak se jim dařilo.

18. 11. 2017 v 11.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

< novější12345681219315394169304550996