Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Janne Lipsanen a Axel Thelen uvádí teaser k filmu The Spirit Of Flatness

Finští rideři Janne Lipsanen a Axel Thelen vyrazili do terénu a odstartovali natáčení svého dokumentu The Spirit Of Flatness. My se v jejich doprovodu podíváme na nehostinné severské lokality a zjistíme, že i tam se dá provozovat snowboarding. Tady rychlý teaser a už teď očekáváme plnou verzi.

www.bornonboard.com

23. 9. 2018 v 11.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Alignment by Eric Jackson - teaser

Eric Jackson patří k nejvýznamnějších backcountry riderům planety. I on se vydal svou cestou a v doprovodu svých nejbližších a Vantage Cinema crew odstartoval projekt Alignment. V něm se podíváme do života profesionálního snowboardisty, rybáře a banjisty. Čeká nás úžasná příroda, nádherný snowboarding a plno pozitivní energie od člověka, který si vaši pozornost určitě zaslouží. Teaser k filmu Alignment je právě tady, full movie bude následovat brzy.

Riders: Eric Jackson, John Jackson a Curtis Ciszek.

22. 9. 2018 v 19.20, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: BYND x MDLS 2018 Ep 3 - EU to US

Hodně silná sestava cestovala po boku Kevina Backstroma a Tora Lundstroma při natáčení letošního filmu The Future of Yesterday z produkce Beyond Medals. Dnes je tu třetí epizoda, ve které nás parta vezme nejen na evropské lokace jako třeba do Laaxu, ale vydáme se i za oceán. Na Mt. Hoodu toho kluci taky zažili až až. Na full movie se nemůžeme dočkat, zatím nám musí stačit tyhle kratší části a ta dnešní je obzvlášť vymazlená. Užívejte to s námi a těšte se, bude to velká paráda.

Riders: Kevin Backstrom, Tor Lundstrom, Max Buri, Halldor Helgason, Ethan Morgan, Severin Van Der Meer, Sebbe De Buck a další.

22. 9. 2018 v 11.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Big Air v meste 2018 - oficiální aftermovie

V naší redakci přistálo video z 11. ročníku akce Big Air v meste, kterou Freeride.cz každoročně mediálně podporuje a jelikož toto video ještě nebylo publikované, dnes je pro to ideální příležitost.

V přiložené tiskové zprávě pak organizátoři oznamují, že v sezóně 2019 bude tento městský podnik chybět na programu slovenských akcí, a to z důvodů oddychnutí si po náročných letech organizace a načerpání nových sil pro ročník 2020. Ten chtějí pořadatelé dostat až na úroveň Evropského poháru ve snowboardingu a freestyle lyžování. Rozhodnutí hodně ambiciózní, ale crew okolo Ondreje Horvátha je na to připravena a schopna tento cíl dosáhnout. Uvidíme a už teď se těšíme.

Nyní už avizované video z ročníku 2018. Přesuneme se tedy do slovenské Kremnice na akci Big Air v meste.

Pro další informace o akci navštivte oficiální stránky www.bigairvmeste.sk.

21. 9. 2018 v 18.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: We Tried by Craig McMorris - teaser

Craig McMorris se pustil do natáčení svého prvního snowboardového filmu a ve spolupráci se Samem Sosnowskim tak vznikl projekt We Tried. Jelikož Craig patří spíš k backcountry riderům, můžeme čekat především lokality mimo sjezdovky a také hodně silnou sestavu jezdců. Těšte se, tohle bude velká paráda.

Riders: Craig McMorris, Mark McMorris, Anto Chamberland, Jordan Morse, Judd Henkes, Sebbe DeBuck, Mark Sollors, Mikey Rencz, Matt Belzile , Rusty Ockenden, Chris Rasman, Darcy Sharpe, Jody Wochniak, Tyler Nicholson

Kamera: Aaron Leyland, Marcus Skin, Russel Chai, Ben Gulliver, Corey Adams, Justin Loiselle, Adam Burwell

21. 9. 2018 v 10.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Point Of Beau 3000

Beau Bishop dal dokupy rekapitulaci své loňské sezóny a v editu Point of Beau 3000 se s ním vydáme do kanadského Whistleru, kde po boku svých kámošů užil několik měsíců fantastického ježdění. Dáme si jak místní park tak především vyhlášené backcountry lokality. To vše ze záběrů jeho head kamery. Sestava riderů je taky pozoruhodná. V následujících 8 minutách nás čeká jedna paráda za druhou. Enjoy...

Riders: Jody Wachniak, Matt Belzile, Chris Rasman, Alex Andrews, Robjn Taylor, Derek Molinski, Andre Benoit, Tyler Nicholson, Keenan Filmer, Gabe Sequeira, Danimals, Derrek Lever, Spencer Shoeburt, Brandon Davis, Tanner McCarty, Erik Gelling, E-Man Anderson, Rhett Haubrich, Scot Brown, Ryan Patterson, Mark McMorris, Jordan Phillips, Nick Marshall, Geoff Brown, Derek Livingston, Sean Pettit, Jake Blauvelt, Mikey Rencz.

20. 9. 2018 v 18.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: ThirtyTwo uvádí teaser k filmu Prism

Doba upoutávek k novinkám ze snowboardových produkcí je již dávno rozjetá a my si dnes dáme další z teaserů, které v těchto dnech a týdnech vychází. Dnešní upoutávka k nám dorazila od značky ThirtyTwo. Jejich team rider Jordan Small natáčel během posledních osmi měsíců projekt Prism. Ten se skládá ze tří částí, které se věnují snowboardingu, skateboardingu a surfingu. V jeho úsilí ho podpořili jeho dlouholetí kámoši Johnny O'Connor, Dylan Alito, JP Walker a Nicolas Müller a my se můžeme už teď těšit na kvalitní filmový zážitek.

20. 9. 2018 v 10.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Letošní Stubai Premiere slaví 10. výročí

Do redakce nám dorazila první tiskovka o letošním openingu DC Stubai ZOO snowparku. Místní cres slaví kulaté 10. výročí a chystá si toho pro nás hodně. Stubai Premiere proběhne o víkendu 19.-21. října 2018 a jak již víte, připraven bude setup, který vznikl pod vedením Ethana Morgana, Benny Urbana a Lorenza Peeterse (hlasování proběhlo před pár týdny - pozn. FRedakce.) a realizaci si pod svá křídla vzala společnost Schneestern.

Jako každý rok bude pro návštěvníky připraven nejen úžasný snowpark s nepřeberným množstvím překážek a kickerů, ale i Brand Saloon s výběrem přes 40 snb a freeski značek, prezentujících své letošní novinky. Program bude také obohacen o plno aktivit s partnery DC, Salomon, GoPro, Moreboards a Lib Tech. O nich nás budou pořadatelé ještě informovat a my vám přineseme další aktuality.

Potřebné informace můžete sledovat nejen na stránce události na facebooku, ale i na oficiálních stránkách www.stubai-premiere.com.

Na letošní ročník se můžete navnadit i díky několika fotografiím z minulého roku.

19. 9. 2018 v 17.40, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Sakke - Teaser k filmu s dálkově ovládaným snowboardistou

Anssi Kasitonni dal dokupy video Sakke a dnes si dáme jeho upoutávku. Čím je tento snímek tak zajímavý? Především informací, že se nejedná o žádnou loutku, nebyly použity žádné animace nebo počítačová grafika. Natáčelo se s prvním dálkově ovládaným snowboardistou na světě. Nevěříte? My taky moc ne. Co nás čeká v plné verzi? Uvidíme a jsme rozhodně hodně zvědaví i na behind the scenes záběry.

19. 9. 2018 v 10.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Blíží se Chomutovský pohár lyží a snowboardu 2018 s Maximal Animal

Datum letošního ročníku akce Chomutovský pohár lyží a snowboardu se blíží. Kluci z Maximal Animal opět připravují zajímavý program a my můžete sledovat první upoutávky. Než si dáme kompletní info, navnadíme se teaserem a vizuálem.

29. září (start 14:00 hod.) vyražte do Chomutova, kde pro vás bude na náměstí 1. Máje připraven program, který nebude pouze o snowboardech a lyžích, ale i o plno dalších aktivitách pro veřejnost. 

Hlavní část program bude exhibiční závod českých reprezantantů a olympioniků. Nezapomínáme ale ani na amatéry a děti pro které bude připravený závod s lehčími překážkami a dětskými kategoriemi o hodnotné ceny. Největší show o cash - Monster Best Trick - proběhne za úmělého osvětlení s těmi nejlepšími jezdci od 20:00 hod. Závěrem to pořádně rozjedem na stylové afterpárty v Kulisárně pod vedením Admiral Clubu. Bližší info dodáme již brzy, teď už slíbený první teaser.

Aktuality hledejte na stránce události na facebooku nebo na profilu Maximal Animal.

18. 9. 2018 v 17.20, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

< novější1234568132034581031843326001088