Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Dušan Kříž - Instamixtape vol.2

Na druhý díl jsme si sice museli "chvíli" počkat, ale vyplatilo se. Dušan Kříž je tu s pokračováním své Instamixtape a my se s ním podíváme do švýcarského Laaxu. Místnímu parku dal pěkně zabrat a v pár záběrech mu pomohli i Petr Horák a Roman Dlauhý.

Vans HORSEFEATHERS CLOTHING
Bataleon Snowboards Switchback Snowboard Bindings
Sencor Action Camera

24. 4. 2018 v 19.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Laax Season End 2018 by Marco Heiniger

Jak jste užili poslední dny sezóny vy? Marco Heiniger to dal v Laaxu a natočil tam záběry pro svůj následující edit. Ten nevypadá vůbec zle, a tak vám ho přinášíme i na našich stránkách.

24. 4. 2018 v 16.20, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Eli Bouchard odjel v 10ti letech Fs 1080 Double Cork

Teprve desetiletý Kanaďan Eli Bouchard odjel trik Frontside 1080 Double Cork. Stal se tak nejmladším jezdcem, který tento trik zvládl. S Elim se na našich stránkách potkáváme už poněkolikáté. Trénink v centru Maximise evidentně přináší ovoce i u tohoto snowboardového talentu a my držíme Elimu palce v jeho další cestě.

24. 4. 2018 v 13.45, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Ryan Manning - Spring Whistler BC

Whistlerovský lokál Ryan Manning vyslal do světa svůj jarní edit. Podmínky na místních kopcích v top levelu a lokální parta Funkin Around natěšená na natáčení. Toto spojení bylo hodně produktivní a vznikl tak tento příjemný parkový edit.

24. 4. 2018 v 11.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: BangingBees - Coldwave 2018 - Ep.3

I druhá sezóna projektu Coldwave v produkci francouzských BangingBees je u konce. Pánové čekali na konec zimy a na start parádního jara a slunečného počasí, ale to nějak nechtělo dorazit. Zima byla letos nekonečná. Tristan Hamel, Fabian Wolfsgruber, Anthony Brotto, Louis Decleck, Théo Declerck, Lionel Simon, Pierre Scafidi a Nicolas Palladio to ale nevzdali a i tak natáčeli co to šlo. Výsledkem je třetí a také závěrečný díl, který sice není pod modrou oblohou, ale i tak s hodně kvalitním snowboardingem.

24. 4. 2018 v 09.15, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: The Audi Nines - Race Drone Highlights edit

Za dalším editem z mega akce The Audi Nines presented by Falken stojí parta z Team BlackSheep. Jejich drony byly nedílnou součástí letošního ročníku a my se můžeme podívat na jejich nejlepší záběry. Některé už byly použity v předchozích výstupech, plno z nich má ale dnes svou premiéru. Tohle si užijete!

23. 4. 2018 v 18.40, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: April DaZe edit by JahFeelZ

S následujícím kouskem budou spokojeni hlavně jibbeři. Mark Gama, Dom Luza, Jake Colman, Billy Heffernan, John Stacy, Mikey Gama, Jon Baker, Joe McEvoy a Mikey Kim spolu zajezdili v parku Big Boulder resortu a my si teď dáme jejich výslednej cut.

23. 4. 2018 v 16.15, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Blue Tomato team se potkal v Nordkette Parku

Jeden z největších evropských shopů Blue Tomato se může pyšnit i hodně silným teamem jezdců. Ten se potkal na každoročním setkání v Innsbrucku a zajezdil v místním Nordkette Skylineparku. Výstup, za kterým stojí Julian Pintarelli a Dominic Schwärzler, nám ukáže, jak si to společně užili.

Riders: Urska Pribosic, Dominik Wagner, Leon Vockensperger, Felix Widnig, Max Glatzl, Clemens Millauer, Mathias Weissenbacher, Jay Scherzinger, Flo Galler, Michael Mayer, Annika Bartmann, Johannes Schaal, Lorenz Vyslozil

23. 4. 2018 v 14.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: C Sessions 8.2

Naše dnešní cesta povede do Carinthia Parks ve Vermontu a dáme si i cestu v čase. Vrátíme se do plné zimy, kdy v tomto resortu vládla ještě bílá barva a na místních překážkách to hodně žilo. Je tady letošní druhá snowboardová epizoda z projektu C Sessions, ve které nám lokálové ukáží, že si to na místním železe, dřevě a ve vzduchu umí užívat. Play...

Kamera: Chris DeJohn, Bryan Jones, Devin Bernard
Edit: Chris DeJohn & 860Media

23. 4. 2018 v 11.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Poslední den sezóny 17/18 v Jasné

Anglicko-slovenská parta ve složení Evka Hanic, Max Snellink, Lewey Payne, Mishy Cockayne, Dave, Amie Leigh, Michiel Sysmans, Justin Garrett, Dan Sansom, Miroslav Hanic a Richard James ukončila letošní sezónu 17/18 ve slovenském resortu Jasná. Snowboarding je hlavně o radosti a zábavě a přesně tak to tato banda pojala... včetně apreski mejdanu.

23. 4. 2018 v 09.20, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

< novější1234568122033571001793235841058