Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Evan Wilcox si užil úžasný japonský prašan

Na většině míst v republice je zataženo a prší, tak si zlepšíme náladu a dáme si úžasný japonský prašan. Podíváme se, jak si to na sopkách a v japonských lesích užil Evan Wilcox. Těšte se, už brzy začne padat a zima bude luxusní.

24. 9. 2017 v 18.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: The Lawsbury uvádí teaser k filmu Decision

Kanadská crew The Lawsbury přichází s teaserem ke svému druhému filmu. Po First Judgment je tu tedy movie Decision a my se opět vydáme do ulic Quebecu, který je rájem všech jibberů. I jejich letošní film vypadá moc dobře. Tady je upoutávka a už ať je tady celý kousek.

Riders: Patrick Parent, Hugo Dubé-Bouchard, Gabriel Lapointe, Jacob Gosselin, Jeffrey Caillé, Louis-Philippe Blondeau, Deyan Lafond, Vincent Joly

24. 9. 2017 v 14.40, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Chomutovský pohár lyží a snowboardů se blíží

V redakci nám přistála zpráva o blížícím se 2. ročníku akce Chomutovského poháru lyží a snowboardů. Za touto akcí stojí místní parta Maximal Animal a my si dnes celou akci připomeneme v základních datech. Dále už zpráva od kluků z M.A.

Vytvoříme zimu přímo na náměstí v centru města Chomutova. Postavíme velkou konstrukci, na kterou navezeme dostatek sněhu.

Hlavní show této události bude exhibiční závod českých olympioniků a reprezentantů na lyžích i snowboardu. Soutěžíme o zlatý chomutovský pohár, který předá primátor města.

Tento ročník si navíc zajezdí i široká veřejnost, pro kterou bude postavena lehká překážka.

Nezapomínáme ani na ty nejmenší, pro které přijede Burton snowpark, a tam si děti budou moci vyzkoušet, jaké to je, se na snowboard vůbec postavit.

Bohatý doprovodný program nebude chybět. Po celou dobu můžete trávit čas v našem stanovém městečku, které vám nabídne jídlo, pití, kávu, posezení, módu, rychlá auta, skákací hrad, malovaní a další zajímavosti.

Také se těšte na autogramiádu olympioniků, taneční vystoupení mistrů světa, speciální hamburgry od těch nejlepších, pivo od maestra v čepování, hry a soutěže o věcné ceny pro všechny návštěvníky.

Finále Chomutovského poháru se odehraje ve večerních hodinách za umělého osvětlení. Dozvíme se, kdo se stal šampiónem, rozdáme věcné ceny a poháry.

Tím vše nekončí, po ukončení akce na náměstí se přesuneme o 50m dále, do prostoru Music XS clubu, kde proběhne afterparty a všichni to zakončíme pořádným koncertem s těmi nejlepšími DJs a kapelami až do rána.

Časový harmonogram:
12:00 - Otevření tematického areálu
13:00 - Open závod pro amatéry
15:00 - Sněžné hry pro děti a rodiče
16:00 - Vystoupení taneční skupiny Beethoven DC Chomutov
16:30 - Soutěže pro děti
17:00 - Zahájení exhibičního závodu
18:00 - Soutěže se sponzory
18:30 - Semifinále exhibičního závod
19:30 - Work shopy
20:00 - Super finále exhibičního závodu
20:30 - Vystoupení street dance
21:00 - Vyhlášení chomutovského poháru
22:00 - Ukončení akce na náměstí
22:00 - Start after párty v přilehlém XS klubu
06:00 - Konec

Aktuální info hledejte na stránce události a celou akci si za týden co nejvíc užijte. Bude to zase pecka. 

www.maximalanimal.cz

24. 9. 2017 v 11.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Water Emoji - Snowflexový edit Dan Pergrina

Minulý rok jsme měli snowflexových videí podstatně víc, letos je Water Emoji od Dana Pergrina docela vyjímkou. Jsme za něj ale rádi, protože i takto vypadá letní snowboarding. Areál v Liberty Mountain Snowflex Centre ve Virginii stále funguje a poskytuje jezdcům parádní zázemí. Dan toho náležitě využil. Tady je jeho video.

23. 9. 2017 v 18.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: 6 Below - Trailer k filmu o ztraceném snowboardistovi

I dnes si dáme trailer k novému filmu. Zavítáme ale do jiného odvětví, a to do klasického filmu. Do světových kin jde totiž 13. října film 6 Below, který popisuje příběh Erica LeMarquea, bývalého olympijského hokejisty a representanta Francie, který se ztratil v backcountry High Sierra v Kalifornii při své zámořské dovolené. Na svém snowboardu sjel mimo vyznačené tratě, ztratil se a osm dnů živořil na píniových oříšcích a jehličí. V hlavní roli se představí Josh Hartnett.

23. 9. 2017 v 14.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Minsik Lee v editu NZ 2017

Tahle korejská střela nás zajímá. Do nedávna jsme Minsika Leeho neznali, ale už je tady jeho druhý edit. Jak ten první, tak i ten dnešní jsou na vysoké úrovni a jeho ježdění nevypadá vůbec zle. O tomto klukovi ještě uslyšíme.

23. 9. 2017 v 11.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: YES. team a DCP zajezdili v Perisheru

Na jižní polokouli vyrazili už i takoví jezdci jako DCP. Ten nemohl ignorovat powder podmínky, kterými se v Austrálii chlubili a dorazil za svým teamem do resortu Perisher. Dnešní edit bude ale hlavně o parku a jeho okolí, DCP si sice pár prašanových oblouků dal, ale více se věnoval natáčením s Ryanem Tienem, Samem "Red Dogem" Neumannem a Clintem Allanem z YES. teamu. My ho dnes uvidíme v docela nezvyklé pozici parkového jezdce, ale třeba železa v jeho podání nečekejte, to bude na ostatních. Něco většího, prašanového, se určitě teprve připravuje a my se na to moc těšíme.

22. 9. 2017 v 19.20, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Don´t you find trailer by Sane!

Mario Käppeli a Tom Tramnitz uvádí za doprovodu party Sane! teaser ke svému novému projektu Don´t you find. Oba strávili minulou zimu hledáním těch nejlepších powder podmínek a natáčením v krásných lokalitách Alp. Jak se jim to povedlo, co všechno mají za sebou a jaké kopce si dali, to všechno nás čeká právě teď v tomto rychlém traileru. Zítřejší premiéra v Innsbrucku bude veliká, nám musí stačit zatím tahle upoutávka.

Sponzoři: Wear Colour, Level Groves, SP Bindings, Blue Tomato

22. 9. 2017 v 17.15, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: L.A. River boys v editu z letní Folgefonny

Dlouho jsme nebyli na severu na ledovci Fonna, kde je jeden z nejlepších snowparků v Evropě. Právě teď se do něj vydáme a společnost nám budou dělat L.A. River boys. Díky nim si dáme nejen zmíněný park, ale podíváme se, jak na takovém místě lidi tráví svůj čas i po ježdění. Jak třeba bydlí, co dělají a jak si užívají někdy i dost vlhké severské počasí.

Riders: Simon Houlind, Øivind Fykse, Eirik Nesse, Len Roald Jørgensen

22. 9. 2017 v 15.00, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: The Out Takes with Gimbal God - Ep5

Středisko Perisher, Spenny se svou zdvojenou kamerou a Andy James. Seveřani odletěli na Zéland a tak Spenny natáčí s další částí crew. Do jeho hledáčku se dostal právě i Andy James,... a samozřejmě i on sám. Pár jízd, parádní technické kousky a Andyho styl. To je páty díl projektu The Out Takes with Gimbal God.

22. 9. 2017 v 12.30, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

< novější12345681218305292165297538974