Freeride.cz

Hlavní sekce

Akce:
Just Ride! Summer 2017 tour vyráží do České Lípy

Freeride.cz » Water » Články » Just Ride! Summer 2017 tour vyráží do České Lípy

Just Ride! Summer 2017 tour vyráží do areálu Wake sport Česká Lípa, kde v sobotu 5.8. proběhne už pátá letošní zastávka. Co všechno pro vás v tomhle unikátním wakeparku chystáme si můžete přečíst níže...

WAKE SPORT ČESKÁ LÍPA - INFO, NAVIGACE A PARKOVÁNÍ
Areál Wake sport Česká Lípa patří k těm nejnovějším wakeparkům v České republice. Zároveň se jedná o zajímavý unikát, protože v něm najdete celkem 4 dvousloupové vleky Wakemaster, které jsou postaveny tak, aby si podle úrovně ježdění vybral opravdu každý. 2 menší a kratší vleky jsou určeny především začátečníkům a jsou perfektní pro první jízdy. Zároveň však i zde najdete základní překážky, na kterých si po zvládutí samotné jízdy můžete vyzkoušet své první triky.

O kus dál se nachází 2 větší a delší vleky, které jsou určeny spíše pokročilým jezdcům. Zde najdete i větší překážky, na kterých se vyřádí každý rider. Více informací k samotnému areálu a překážkám najdete na webových stránkách Wakesport.cz. Aktuální info najdete na facebookové stránce areálu.

Areál najdete v obci Dubice nedaleko České Lípy. Adresa do navigace je: Pískovna Litoměřická, 47001, Česká Lípa. GPS do navigace je: 50.6723747N, 14.5034150E. Funguje však i pokud zadáte přímo název areálu. Parkování je zajištěno přímo na parkovišti v areálu.

Pro všechny registrované ridery máme na sobotu připravenou slevu na celodenní permici, kterou si tak pořídíte za parádních 300,- (!!!!). Registrovat se můžete i s předstihem a to na tomhle odkazu. Ušetříte tak čas sobě i slečnám na registraci a o to dřív budete moci testovat a jezdit.

Co všechno na vás v sobotu na páté zastávce naší tour čeká? Pojďme si to shrnout...

TEST CENTRUM
Na místě budou připraveny prkna a vázání předních wakeboardových firem. Těšit se můžete na partu Wakeguru.cz, která přiveze prkna Double Up Wakeboards a v rámci stánku budou k vidění a vyzkoušení i neoprény a vesty Soöruz a neoprény, lycry a plavky Glidesoul. Prkna na testovačku přiveze také parta z progresivní firmy Nobile Wake v čele s Kubou "Zálejem" Zálejským, který bude opět jedním z rozhodčích našeho Wakeguru.cz Best trick contestu. Novinkou bude stánek české firmy Future, na kterém se budete moci setkat s jedním z nejlepších český wakeboarderů a riderem téhle značky Markem "Murphym" Zachem, který bude také jedním ze tří rozhodčích našeho best trick contestu, a vyzkoušet si tahle nová prkna.

FREESTYLE ZOO FREE COACHING
Jako na každé zastávce bude na místě i banda z FreestyleZOO. Tahle partička organizuje velmi oblíbené wakeboardové kempy pro začátečníky i pokročilé ridery a kluci tak dokážou poradit s ježděním úplně každému. Coaching je pro vás po celý den zdarma! Stačí dorazit k FreestyleZOO stánku, zapsat se a dohodnout se na čase "tréninku". Na jejich stánku se také budete moci dozvědět více o jejich dalších kempech a případně se na jeden z nich třeba rovnou zapsat a to s 20% slevou.

MERCEDES-BENZ
Na stánku Mercedes-Benz na vás bude čekat vystavený luxusní obytňák Vito - model Marco Polo, do kterého si budete moci sednout a zažít tu atmosféru, kterou tenhle auťák přináší. Kromě toho si také budete moci užít herní simulátory a s ním spojené soutěže o parádní ceny. Zazávodit si budete moci dokonce hned ve dvou, takže vezměte parťáka (nebo vlastně protivníka ;-)).

VSA XTREME EXHIBICE
Během dne proběhnou celkem 3 exhibice známé party VSA XTREME, která dorazí za podpory Mercedes-Benz předvést takovou show, že budete koukat jako chleba z tašky! Exhibice proběhnou v časech 12:00, 15:10 a 19:40 a těšit se můžete na tyhle zabijáky:
- Štěpán Troubil (skateboarding)
- Tom Lorenc (scooter)
- Honza Hanzlík (BMX)
- Jeny Valenta (BMX)

KITKAT
Světoznámá značka čokoládových tyčinek v červeném obalu KITKAT přijíždí na všechny letní zastávky Just Ride! Summer 2017 tour. Kromě vylepšené receptury tyčinek má připravenou relax zónu – u jejich stánku si dejte kdykoliv pauzu na stylových červených fatboyích. Vyražte vyzkoušet i hru KITKAT labyrint, která se hraje ve dvou, takže vezměte i parťáka. Během dne potrénujete a pak můžete změřit síly s dalšími týmy v KITKAT Labyrint Contestu o zajímavé věci. Přímo v KITKAT stánku se můžete také nechat vyfotit s kamarády a hosteskami. Fotky pak najdete ve facebookové galerii KITKAT, kde se po akci objeví.

BUDVAR, RED BULL a JACK DANIEL’S
Během celého dne se budete moci osvěžit a naladit ve stáncích Budweiser Budvar a Jack Daniel’s. V nabídce bude především pivo od Budvaru (desítka i dvanáctka). Dále pak Jack Daniel’s (čistý nebo jako long drink s Red Bull Colou) a tradičně Red Bull.

SAMOSEBOU.CZ CHILL OUT
Třídíme odpad, to je přece samosebou. Samosebou.cz je projekt firmy Eko-Kom, starající se o systém sběru a recyklace odpadu. Ano, to jsou ty barevné popelnice a kontejnery, které naštěstí potkáte na každém rohu. Samosebou.cz má za úkol osvětu týkající se třídění odpadu v České republice a díky partnerství s tímto projektem se i Just Ride! stává čistě ekologickou akcí. V Samosebou.cz chill-outu si budete moci posedět v pohodlném popelnicovém křesle, dozvědět se zajímavé informace o třídění a recyklaci odpadu a vyhrát na kole štěstí a s ním spojených kvízových otázkách parádní a praktické ceny.

SONY ACTION-CAM FOLLOW SHOOTING
Světoznámá firma Sony poslední dobou víří vody na trhu tolik oblíbených malých “POV” (Point-Of-View) kamer. Jejich produkty z řady Sony Action Cam jsou vysoce hodnoceny v prestižních testech a oceňovány předními světovými filmovými produkcemi na poli extrémních sportů. Ve stánku Sony si budete moci kameru fungující společně se speciálními hodinkami, na kterých vidíte v reálném čase své záběry, do detailu osahat a rovnou i vyzkoušet na vodě na teleskopické tyčce s plovákem.
A to není všechno! Na kamery Sony Action Cam vás během odpoledne bude natáčet náš kameraman. Ve dvou časových blocích - 13:15 - 13:45 a 16:45 - 17:15 tak stačí na mole, nebo kdekoliv ho uvidíte říct, že máte zájem, připojí se vedle vás na dvojlaně a natočí vám pár koleček, které vám pak navíc zašleme přímo na váš e-mail!

WAKEGURU.CZ BEST TRICK CONTEST
Stejně jako na každé zastávce bude program dne vrcholit open contestem s názvem Wakeguru.cz Best Trick contest, určeným pro všechny nesponzorované ridery. Nebojte se ale žádných závodnických nervů! Půjde o kamarádskou jam session na jedné předem vybrané překážce. Riders budou mít hoďku na to, aby předvedli co nejlepší trik. Hodnotit se bude technická náročnost, provedení i styl. Aby to bylo fér, riders se rozdělí do 3 kategorií - muži, ženy a děti do 15 let včetně. Autor nejlepšího triku v každé kategorii vyhraje wake produkt od Wakeguru.cz! Pro všechny zájemce - registrace bude probíhat od začátku akce ve Freeride.cz stánku - oproti vratné záloze 200 Kč dostanete dres s číslem. Riders meeting, na kterém si demokraticky odhlasujeme překážku, na které se pojede a podáme vám kompletní informace o průběhu, proběhne před Freeride.cz stánkem. Nebojte se toho a přihlašte se! Nic vás to nestojí, zažijete nabitou atmosféru a můžete vyhrát wake vybavení. No neberte to!

DEMO PASS CONTEST
V rámci našeho standardního Demo pass contestu se opět na demo passy, které obdržíte po registraci budou sbírat nálepky za aktivity na jednotlivých stáncích. První nálepku obdržíte automaticky již při zakoupení permice a dále už je na vás, kolik toho otestujete, kolik stánků navštívíte a jak moc budete soutěžit a bavit se. Při závěrečném vyhlášení vítězů budeme spolu s dalšími soutěžemi vyhlašovat právě hlavně vítěze Demo Pass contestu, kteří obdrží věcné ceny od našich partnerů.

PADDLEBOARDGURU.CZ SUP STÁNEK A CONTEST
Specialisté na paddleboarding z paddleboardguru.cz budou ve svém stánku hned u vody půjčovat paddleboardy k testování a odpoledne u něj také odstartujeme SUP battle, ve kterém se střetnou vždy dva závodnící, kteří si to rozdají na cca. 100metrové trase (k bójce a zpátky). Vítězové opět obdrží věcné ceny při vyhlášení hned po skončení contestu.

SURFSKATE
Po celý den si také budete moci zapůjčit surfskaty na SurfSkate.cz stánku. A co že to je? SurfSkate to je surfing v ulicích úplně pro každého. Kombinací speciálního předníku V-Trucky a tvaru prkna si tak můžete surfing vyzkoušet i bez oceánu. Na stánku SurfSkate ti ukáží základy správného pohybu na surfu a různé techniky jako je pumping nebo správné zatáčení. Zkušení surfaři si mohou zdokonalit svoji techniku a získat tak lapší cit v nohách. SurfSkate je používaný i na surf kempech a díky tomu je výuka efektivnějš, na stánku vám také poradí i s výběrem kempů. V čase 16:00 - 16:30 proběhne také Surfskates.cz contest o sluneční brýle Nectas Sunglasses.

WOODBOARDS.CZ
U stánku Freeride.cz na vás také budou také čekat dvě balanční prkna od Woodboards.cz, která si tak budete moci vyzkoušet a v případě zájmu i zakoupit.

BREAK A LEG
Svůj stánek bude mít v sobotu ready i parta Break a leg, která spolu s dobrou náladou přiveze i jejich Hammer Game, kterou představili na druhé zastávce v Hradci Králové. Hrát se bude celý den. Soutěž si pak dáme v čase 17:30 - 18:00. Takže budete mít čas potrénovat...

VEČERNÍ PROMÍTÁNÍ VIDEA DOUBLE UP WAKEBOARDS SIAM
Ve 21:50 si na závěr dne promítneme zcela nový team edit firmy Double Up Wakeboards. Těšit se můžete na nabitou podívanou celého týmu v čele s Liorem Soferem!

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

10:00 oficiální start akce

Celý den:


10:00 - 20:00 vlek v provozu
10:00 - 20:00 test centrum
10:00 - 20:00 FreestyleZOO free coaching
10:00 - 20:00 Samosebou.cz kolo štěstí
10:00 - 20:00 KitKat fotostěna
10:00 - 20:00 Mercedes-Benz herní simulátor
10:00 - 20:00 Fischer 3D herní konzole

Exhibice, hry, contesty:


12:00 - 12:20 VSA Xtreme exhibice v u-rampě
12:30 - 13:00 KitKat labyrint contest
13:15 - 13:45 Sony follow cam shooting vlek 1
14:00 - 15:00 Paddleboardguru.cz SUP battle
15:10 - 15.30 VSA Xtreme exhibice v u-rampě
16:00 - 16:30 Surfskates.cz contest
16:45 - 17:15 Sony follow cam shooting vlek 2
17:30 - 18:00 Break a leg hammer game
18.15 - 18.30 Riders meeting před Wakeguru.cz best trick contestem
18:30 - 19:30 Wakeguru.cz best trick contest na vleku 2
19:40 - 20:00 VSA Xtreme exhibice v u-rampě
20:15 - 20:30 Vyhlášení
20:30 - ??:?? Budweiser Budvar + Jack Daniel’s stánky v provozu
21:50 - 22:00 Promítání team videa DUP. Double Up Wakeboards - Siam

Ty nejaktuálnější informace sledujte ve facebookové události.

Těšíme se na vás!
Vaše Freeride.cz/water crew

Autor článku:

Kategorie: Akce
Vydáno: 2. 8. 2017 v 11.23

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

nejčtenější Články

Premiéra SURFR Movie se blíží! Máme pro vás nový teaser!
Premiéra SURFR Movie se blíží! Máme pro vás nový teaser!

Taky cejtíte ve vzduchu ten oceánský vánek? Něco se blíží do Prahy! 8. června pro vás chystáme velkolepou párty a…

Red Bull Feel The Wheel je tu zase!
Red Bull Feel The Wheel je tu zase!

Rok se s rokem sešel a další ročník oblíbené longboardové akce Red Bull Feel The Wheel se nezadržitelně blíží.…

Pořadatel Michal Maroši láká na Red Bull Feel The Wheel
Pořadatel Michal Maroši láká na Red Bull Feel The Wheel

Jak se blíží další ročník specifického, ale už tradičního závodu Red Bull Feel The Wheel, přichází čas…

Nejlépe hodnocené Články

Premiéra SURFR Movie se blíží! Máme pro vás nový teaser!
Premiéra SURFR Movie se blíží! Máme pro vás nový teaser!

Taky cejtíte ve vzduchu ten oceánský vánek? Něco se blíží do Prahy! 8. června pro vás chystáme velkolepou párty a…

Krav Maga Surf Camp 2018
Krav Maga Surf Camp 2018

Do redakce nám dorazilo info o blížícím se Krav Maga Surf Campu 2018, který se uskuteční 16.-23.6.2018 ve…

Red Bull Feel The Wheel je tu zase!
Red Bull Feel The Wheel je tu zase!

Rok se s rokem sešel a další ročník oblíbené longboardové akce Red Bull Feel The Wheel se nezadržitelně blíží.…