Freeride.cz

Hlavní sekce

Report:
OverNight Wake Camp 2018

Freeride.cz » Water » Články » OverNight Wake Camp 2018

Od party ze Snowboard Zezula k nám dorazil report z jejich OverNight Wake Campu 2018, který proběhl před dvěma týdny v areálu Wake Merkuru. Jak celá akce proběhla se dozvíte přímo od organizátorů z reportu, fotek a videa. Enjoy!

Minulý týden proběhl v jednom z nejlepších wakeparků v České republice Wake Merkur SNOWBOARD ZEZULA Overnight Wakeboard Camp 2018, kde jsme si užili dva dny plné pohody a wakeboardového progresu.

Testcentrum Ronix a Hyperlite
Začátek kempu byl v devět hodin ráno, kdy jsme se společně s kempery potkali u vleku ve stanu s naším testcentrem. Proběhlo oficiální zahájení kempu, seznámení se s organizačním týmem a celkovým programem kempu. Ti co chtěli, měli možnost si vyzkoušet to nejnovější wake vybavení od firem Ronix a Hyperlite.

Trénink pod vedením trenérů z Wake Team Academy
Nebyl důvod se jakkoliv zdržovat, kolem desáté jsme šli na malý vlek, kde se kemperům věnovali licencovaní trenéři z Wake Team Academy - Tomáš Jadrný a Honza Klusáček. Koučové zmapovali dovednosti jednotlivých kemperů a podle úrovně se rozdělili do dvou skupinek, kde pak jedna trénovala jízdu na překážkách a druhá hecovala air triky.

Sleduj video z campu:

Wakeboarding, paddleboarding, relax & chill
Následovala obědová pauza, po které jsme se přesunili na velký vlek, kde jsme jezdili další dvě hodiny pod dohledem trenérů. Navečer byla vyhlášena volná zábava, kde někteří využili možnosti zapůjčení paddleboardů z našeho testcentra, jiní zase neslezli z vleku a ostatní si užívali zaslouženou chvilku volna a relaxovali.

Večer proběhl videocoaching, kde jsme si ukázali pořízené záběry z uplynulého dne, trenéři z WTA opět probrali techniku jízdy a vysvětlili, jak se vyvarovat zbytečným chybám. Následovala společná BBQ párty, rozdali se drobné balíčky s věcnými cenami za celodenní progress a přišel čas na další volnou zábavu.

Zdokonalení triků díky videocoachingu
Druhý den jsme se potkali zase u vleku ve stanu SNOWBOARD ZEZULA, kde někteří vyzkoušeli opět jiné modely wakeboardů z našeho testcentra a šly se odstranit zmíněné chyby v rámci videocoachingu v technice jízdy a provedení airtriku na rezervovaný dvousloupý vlek. Po obědě jsme se automaticky přesunuli na velký vlek, kde kempery čekala poslední dvouhodinová lekce od koučů z WTA. Ve čtyři hodiny proběhlo oficiální ukončení kempu, kde se většina rozloučila a rozjela domů, někteří nadšenci ovšem zůstali viset na vleku až do poslední možné minuty. Zkrátka hladký průběh kempu od začátku až do konce a to hlavně díky super partě!

Díky kemperz a WTA coaches, brzy naviděnou!

Autor článku:

Kategorie: Report
Vydáno: 18. 6. 2018 v 17.04

Hodnocení článku:

Pro hlasování o nejlepší fotku nebo video se musíš přihlásit nebo se zaregistrovat.

nejčtenější Články

Komplexní surf camp pro pokročilé na Bali
Komplexní surf camp pro pokročilé na Bali

Takže pozor, hlášení pro všechny zkušené surfaře, kteří by rádi pořádnou dávku progresu a posun na vyšší…

Balint Hambalkó talks about his new project LifePlan
Balint Hambalkó talks about his new project LifePlan

I´ve met Balint in Bali last year, when we were looking for underwater photographer to shoot our movie project. Long story…

Co dělat, když vás přestane bavit surfování?
Co dělat, když vás přestane bavit surfování?

Stává se to přibližně každému pátému Čechovi, co kdy okusil surfování. Po několika letech přerušovaného…

Nejlépe hodnocené Články

Tři sta sedmdesátý díl - upoutávka
Tři sta sedmdesátý díl - upoutávka

Pravidelný pořad o freestylových sportech vysílaný ve středu a sobotu na TV Nova Sport1, TV Nova Sport2 a TV Nova…

World Cleanup Day v Praze
World Cleanup Day v Praze

Sobota 15.9. byla významným dnem pro naši planetu. Konal se totiž již 10 ročník celosvětové akce World Cleanup Day.…

5 nejlepších destinací pro surfování
5 nejlepších destinací pro surfování

Surfová sezóna ani zdaleka nekončí. Ti zkušenější z vás již jistě vědí, že surfovat lze 12 měsíců v roce.…