Freeride.cz

Hlavní sekce

Novinky

Chci Novinky vydané mezi kalendář a kalendář

Novinka: Připravte se! Nová série Who is JOB je tady!

Každý z nás se během roku těší na různé významné události. Tak např. studenti se celých 10 měsíců těší na prázdniny, někdo jiný se nemůže dočkat Vánoc nebo narozenin. Pro mě jsou v roce nejdůležitější dvě období - dny kdy vyjdou Hry o Trůny a nové série Who is JOB. Tak na co ještě čekáš? Máš tu rovnou dvě epizody - druhý díl najdeš přímo ZDE!

24. 9. 2017 v 12.24, napsal Jakub „jakmich“ Michna, Fotka

okomentuj!

Novinka: Wake with Ange: Ski Rixen

Jedna z nejlepších světových riderek Angelika Schriber se rozhodla, že bude létat po světě a věnovat se coachingu holek, které se chtějí ve wakeboardingu zlepšovat s cílem podpořit svět dámského wakeboardingu.

Sledujte Angeliku na Facebooku pro další informace.

21. 9. 2017 v 11.46, napsal Jan „Lohy“ Lohynský, Fotka

okomentuj!

Novinka: Aaron Gunn v domácím Cables Wake Park Penrith

Aaron Gunn si zajezdil ve svém domácím Cables Wake Parku Penrith, kde se potkal se Steffenem Vollertem a společně dali dohromady tenhle technický a stylový edit. Enjoy!

20. 9. 2017 v 12.14, napsal Jan „Lohy“ Lohynský, Fotka

okomentuj!

Novinka: Mike Dowdy: Wake Superior

Mike Dowdy vyrazil jezdit na Lake Superior a to ve velkém stylu. Kromě session za lodí našel i pár winch spotů u břehu a dostal z nich to nejlepší. Check it!

20. 9. 2017 v 11.21, napsal Jan „Lohy“ Lohynský, Fotka

okomentuj!

Novinka: Daniel Grant a James Harrington v Irsku

Daniel Grant a James Harrington vyrazili na winch trip do Irska, kde strávili 7 dní hledáním a ježděním spotů, kterých je v téhle zemi evidentně mraky. Enjoy!

18. 9. 2017 v 12.34, napsal Jan „Lohy“ Lohynský, Fotka

okomentuj!

Novinka: The Coalition The Sequel: Teaser

Je tady teaser na chystaný film party The Coalition s názvem The Sequel. Mrkejte a čekejte velkou parádu!

18. 9. 2017 v 12.15, napsal Jan „Lohy“ Lohynský, Fotka

okomentuj!

Novinka: Kelly Slater Wave Pool překonal přírodu

Člověk se už od pradávna snaží napodobit produkty přírody a ne vždy to končí štastně. Lidstvo se snaží, podobně jako u větru, klonovat i oceán, respektive vlny. Proces, který na první pohled většina surfařů (těch true, real surfařů) zavhrne, jakožto zločin proti kráse matky přírody.

Avšak po sérii posledních videích z produkce KSWP mohou odsoudit tento technologický grál pouze ti, co nemají přístup k internetu. No posuďte sami...

11. 9. 2017 v 19.01, napsal Jakub „jakmich“ Michna, Fotka

okomentuj!

Novinka: Rado Dubový v rakouské Area47

Slovenský rider žijící ve Švýcarsku - Rado Dubový je tu s dalším parádním editem ze své dílny. Tentokrát se s ním podíváme do rakouského wakeparku Area47, který se letos v létě stal Radovým home spotem. Check it out!

Rozhovor s Radem si můžete přečíst u nás na webu.

7. 9. 2017 v 11.53, napsal Jan „Lohy“ Lohynský, Fotka

okomentuj!

Novinka: Letný Big Air v meste 2017 - officialní video

Díky naší dnešní večerní bleskovce se vydáme na Slovensko, kde proběhl první ročník Letného Big Airu v meste 2017. Venku je oficiální video z dílny MiniBOJ KiLLA a my se tak můžeme podívat na snowboarding, freeski, wakeboarding, paddle boardy a na další aktivity včetně koncertů, které letos proběhly na koupališti Katarína v Kremnici.

www.bigairvmeste.sk

6. 9. 2017 v 19.40, napsal FReeride.cz „FRedakce“ , Fotka

okomentuj!

Novinka: Dominik Hernler vyrazil za winch spoty do Paříže

Red Bull rider Dominik Hernler se rozhodl navštívit Paříž za trochu jiným účelem než většina lidí... S sebou si totiž vzal wakeboard, naviják, hromadu materiálu na stavbu spotů a nabitou produkci. Výsledkem tripu je video, které mapuje jeho ježdění na místních spotech, kterých rozhodně není málo. Check it!

6. 9. 2017 v 14.24, napsal Jan „Lohy“ Lohynský, Fotka

okomentuj!

< novější1234567891314223866117209